TVP poinformowało, że planuje koncerty sylwestrowe, jednak odbędą się one w trochę innym stylu niż każdego roku. Jacek Kurski prezes Telewizji Polskiej poinformował w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl, że robią wszystko by zorganizować Sylwestra Marzeń. Impreza miałaby się odbyć w studiu stacji telewizyjnej. Dwutygodnik Flesz podaje, że widzowie mieliby ujrzeć takie gwiazdy jak Zenek Martyniuk, czy Golec uOrkiestra. Podobnie chce postąpić Polsat.

Chociaż tegoroczny sylwester będzie się znacznie różnić niż wszystkie poprzednie, to największe stacje telewizyjne nie mają zamiaru odpuszczać organizacji koncertów na ostatnią imprezę roku. TVP i Polsat mają ku temu bardzo poważne plany.

TVP zorganizuje koncerty sylwestrowy

Prezes TVP Jacek Kurski przyznał, że władze telewizji publicznej robią, co mogą, by koncerty sylwestrowe zostały zorganizowane.

Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś Sylwester w tym roku będzie. A że Sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już państwa zapraszam. Na pewno będzie to sylwester z Dwójką, Sylwester Marzeń. – mówił Jacek Kurski w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Prezes Telewizji Polskiej nie zdradził jakie gwiazdy miałyby wystąpić na potencjalnym koncercie sylwestrowym, jednak taką informację podał dwutygodnik Flesz, gdzie napisano, że udział miałyby wziąć takie gwiazdy jak Zenek Martyniuk, Cleo, Golec uOrkiestra, czy Michał Szpak, a także zespoły disco polo.

Sylwester w Polsacie, TVN planuje wieczór z filmami

Podobnie jak TVP imprezę sylwestrową w planach mają zorganizować włodarze stacji Polsat. Dwutygodnik Flesz podaje, że zaangażowano kilka znanych osób.

Widzowie usłyszą Sylwię Grzeszczak, która wykona swoje największe przeboje. Imprezę uświetnią również występy zespołu Enej, Sebastiana Karpiel-Bułecki i Zakopower, a poprowadzą ją m.in. Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz – czytamy w magazynie.

Portal wirtualnemedia.pl poinformował, że TVN planuje wieczór z filmami, tj. np. Nigdy w życiu, Pieniądze to nie wszystko, American Pie II oraz Świadek koronny.

Źródło: jastrzabpost.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl