TVP zyskało ogromną oglądalność dzięki serialowi Ranczo, przed którym zbierały się całe rodziny. Postać pięknej policjantki Francesci zapadła w pamięć nie jednemu widzowi. Dziś aktorka wygląda jeszcze lepiej. Ostatnio pochwaliła się swoją figurą. 
 
Anna Iberszer, która wcieliła się w serialową Francescę, policjantkę z Wilkowyi w popularnym serialu TVP, to niezwykle piękna kobieta. Aktorka od zawsze zachwycała swoją urodą, a teraz wygląda jeszcze lepiej. Kobieta postanowiła pochwalić się na forum swoim idealnym ciałem. 
 

Gwiazda TVP pokazuje swoje wdzięki

Gwiazda TVP pokazuje swoje wdzięki na Instagramie. Aktorka opublikowała zdjęcie w stroju orientalnej tancerki brzucha, w której postać wcieliła się w musicalu Człowiek z La Manchy, wystawianym przez Teatr Dramatyczny. Anna Iberszer prezentuje się w nim zjawiskowo. 43-letnia aktorka może poszczycić się nienaganną figurą. 

  1. Na zdjęciu znajduje się 6 żołnierzy, 99% osób nie znajdzie wszystkich. Internauci wzburzeni
  2. Robert Lewandowski pokazał siostrę. Jest piękną kobietą z wieloma sukcesami

Kim jest Anna Iberszer

Anna Iberszer to znana aktorka teatralna i telewizyjna, którą mogliśmy oglądać w takich produkcjach jak Lejdis czy Przyjaciółki, oraz hitowych serialach TVP jak Na dobre i na złe, M jak Miłość, a także Ranczo. Widzowie z pewnością najbardziej zapamiętali ją z tego ostatniego, w którym to wcieliła się w rolę pięknej policjantki, która rozpoczęła praktyki na komisariacie w Wilkowyjach w ramiach wymiany unijnej. Serialowa Francesca podbiła serce utalentowanego pisarza, Witebskiego.

Prywatnie, Anna Iberszer jest żoną Tomasza Drabka, który również zagrał w serialu Ranczo, wcielając się w postać mecenasa Gabrielskiego. 

Choć już w serialu aktorka zachwycała swoją urodą, dziś wygląda jeszcze lepiej. 43-letnie kobieta i mama pochwaliła się swoją figurą. Jak waszym zdaniem się prezentuje?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP
instagram.com/annaiberszer

Anna Iberszer opublikowała zdjęcie w stroju tancerki brzucha, który pięknie podkreśla jej figurę. Aktorka wygląda doskonale. 

TVP
Fot. Krzysztof Wellman, FilmPolski.pl

Widzowie pokochali aktorkę za rolę policjantki w słynnym serialu TVP, Ranczo

TVP
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Mężem Kobiety jest Tomasza Drabka, który również zagrał w serialu Ranczo, wcielając się w postać mecenasa Gabrielskiego. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Choroba Leśniowskiego-Crohna wyniszcza jelita. Warto znać jej objawy oraz metody leczenia
  2. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  3. Rodzina zrobiła sobie zdjęcie w starym kinie. Kamera uchwyciła tajemniczą postać
  4. Ciasto z 3 składników w 30 minut. Prosty przepis, obłędny smak
  5. Przyjaciółka Anny Jantar opowiedziała o dniu katastrofy. „W aurze było coś dziwnego i niepokojącego”
  6. Druzgocące doniesienia o Dodzie z ostatniej chwili. Najpierw choroba, teraz kolejny cios
Poprzedni artykułChihuahua i Beagle zostali rodzicami. Ich szczeniaki są najsłodszymi psiakami pod słońcem
Następny artykułNa zdjęciu znajduje się 6 żołnierzy, 99% osób nie znajdzie wszystkich. Internauci wzburzeni
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.