TVP zdecydowało się na wprowadzenie ogromnych zmian, które nie do końca mogą spodobać się widzom. Okazuje się, że z ramówki stacji znikną ulubione produkcje. Ich fani mogą być zrozpaczeni, wszystko przez pandemię koronawirusa.
 
Koronawirus wpłynął zarówno na te poważne obszary naszego życia, jak i te, które mogą wydawać się zupełnie błahe – jednak w dużej mierze to właśnie dzięki nim, udaje nam się nie zwariować. Teraz tysiące widzów będzie musiało pożegnać się ze swoimi ulubionymi programami. Epidemia SARS-CoV-2 uniemożliwiła również prace na planach zdjęciowych. W TVP będziemy więc musieli pożegnać się z wieloma produkcjami, a niektóre z nich, towarzyszyły nam przez całe lata. Jakie zmiany zajdą w ramówce?
 
 
 
TVP wprowadza zmiany w ramówce 
 
Zmiany w ramówce TVP nie powinny nikogo dziwić. Z powodu epidemii koronawirusa w Polsce, wiele stacji telewizyjnych musiało pożegnać się z emisją uwielbianych przez widzów programów. Wprowadzone obostrzenia, a przede wszystkim odpowiedzialność, nie pozwoliły na narażenie zdrowia uczestników, aktorów i pozostałych osób pracujących przy planach zdjęciowych oraz nagraniach. 
 
 
Ponieważ niektóre z produkcji TVP zostały nakręcone o wiele wcześniej, nadal będą mogły cieszyć oczy swoich fanów. Seriale takie jak Barwy Szczęścia, Ojciec Mateusz, czy uwielbiana Rodzinka.pl, której, jak wiemy, kontynuacji się nie doczekamy, nadal będą emitowane przez TVP. Jednak losy niektórych bohaterów, zobaczymy po raz ostatni. 
  1. Przyłapali Agatę Dudę i zrobili jej kompromitujące zdjęcia. Wielka burza, wielu jej nie wybaczy
  2. Wyjątkowo smutne święta pary prezydenckiej. Andrzej Duda przekazał smutną wiadomość
  3. Nowa propozycja Komisji Europejskiej ws. zamknięcia granic UE. Polska zamknięta na dłużej?
Koniec emisji seriali TVP
 
Z ramówki TVP znikną jedne z najpopularniejszych seriali. W ostatnim tygodniu, po raz ostatni mogliśmy oglądać perypetie rodziny Lubiczów w serialu Klan, natomiast w poniedziałek przyjdzie nam pożegnać się z dość nową produkcją TVP – Koroną królów

Do czerwca, z anteny TVP, nie zniknie uwielbiane M jak Miłość. Jednak nadal nie możemy przewidzieć, co przyniosą nam koleje miesiące. W przypadkach takich seriali jak Komisarz Alex, na antenie będziemy mogli oglądać jedynie ich powtórki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jasnowidz Jackowski wypowiedział się o przyszłości Warszawy. To mogą być złe informacje
  2. Pierwszy region na świecie, który pokonał koronawirusa. Media: nie ma już ani jednego przypadku
  3. Nie żyje kolejny polski dziennikarz. Był bliskim przyjacielem wielu gwiazd, prokuratura bada sprawę
  4. Pani Jolanta dostała rachunek od właściciela lokalu i zbladła. Nie mogła uwierzyć w wypisaną kwotę
  5. Byłeś szczepiony w dzieciństwie? Jest szansa, że to cię uratuje przed koronawirusem
  6. Morawiecki i Szumowski podjęli kluczowe decyzje. Wiemy, co dalej z obostrzeniami

źródło: kraj.life

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.