TVP podało bardzo smutne informacje, niestety, ale w jednym z polskich miast doszło do najgorszego. Nic się nie dało zrobić, teraz pozostała nam tylko modlitwa. Kondolencje już zaczęły spływać z całej Polski. To z pewnością ogromna strata dla bliskich oraz rodziny, nikt nie spodziewał się takiego katastrofalnego zdarzenia. Najszczersze wyrazy współczucia.

Dzisiaj TVP przekazało tragiczne informacje, wydarzył się prawdziwy ludzki dramat. Mało kto był w stanie przewidzieć tę katastrofę.

TVP przekazało tragiczne informacje

Portal szczecin.tvp.pl dzisiaj przekazał, że w sobotę w Boleszkowicach (województwo zachodniopomorskie) doszło do poważnego wypadku samochodowego. Jak donosi dalej wspomniany wyżej portal, rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP w Szczecinie kpt. Tomasz Kubiak poinformował, że w wyniku tego zdarzenia nie żyje jedna osoba, natomiast dwie zostały ranne.

— Lekarz stwierdził zgon jednej z osób poszkodowanych w wypadku w Boleszkowicach. Dwie są zakleszczone. Na miejscu pracują trzy jednostki ochrony przeciwpożarowej — dodawał, jak cytuje jego słowa ta sama strona.

Niestety nie podano więcej szczegółów na ten temat, nie wiadomo nic m.in. o bezpośredniej przyczynie tragedii, przekazano tylko, że pojazd uderzył w drzewo.

  1. Co dalej ze szkołami i nauczaniem zdalnym? Premier właśnie ogłosił decyzję
  2. Straszne nagranie wyciekło do sieci. Pies tylko pisnął, potraktowała go jak przedmiot
  3. Wielka wpadka na konferencji. Wszystko za plecami premiera, nie miał o niczym pojęcia

Gdzie doszło do wypadku?

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 11.00 na drodze krajowej nr 31, w kierunku Kostrzyna nad Odrą, podaje dalej portal. Pojazd osobowy uderzył w drzewo i się rozbił. Zaraz po wypadku droga została zablokowana, wtedy szacowano, że utrudnienia potrwają około 3 godzin.

Pragniemy jeszcze raz złożyć najszczersze wyrazy współczucia rodzinie oraz bliskim zmarłego, który zginął w tym wypadku. To dla nich musiał być z pewnością wielki cios, który w dodatku przyszedł zupełnie niespodziewanie. Niestety, ale to nie pierwsza smutna wiadomość, o której byliśmy dzisiaj zmuszeni poinformować. Zmarł jeden z najwybitniejszych Polaków.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

tvp
fot. pixabay.com/DUOTONE_

Nie żyje jedna osoba.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 15 października Polacy mogą dostać dodatkowe pieniądze. Wielu odetchnie z ulgą
  2. Podali cztery terminy, dotyczy całej Polski. Tysiące ludzi czekało na ogłoszenie, wiemy, kiedy rozpoczną się ferie
  3. Od dziś nowy obowiązek dla wszystkich Polaków. Za niedostosowanie się nawet 500 zł kary
  4. Zaostrzone restrykcje w całej Polsce. Wiemy, gdzie nie trzeba nosić maseczki, jest kilka miejsc
  5. Nie żyje jeden z najwybitniejszych Polaków. ”Żegnamy jedną z wielkich postaci, Kolegę, Przyjaciela, Mistrza”
  6. Wystarczy szczypta, by kawa zachwyciła Cię smakiem. Zdrowotne walory też rozkładają na łopatki

Źródło: szczecin.tvp.pl

 

Poprzedni artykułZacznie się 15 października, wszystko już potwierdzone. Niewielu Polaków ma pojęcie, gigantyczna zmiana
Następny artykułWyciekła cała prawda na temat Igi Świątek. Jej ojciec musiał wkraczać do akcji, niewielu miało pojęcie o jej przeszłości
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl