TVP jakiś czas temu poinformowało, że nie rezygnuje z planów organizacji tegorocznego Sylwestra. Gwiazdy mają wystąpić w studiu Telewizji Polskiej. Telewidzowie będą mogli podziwiać takich wykonawców, jak Zenek Martyniuk z grupą Akcent, Marcina Millera z grupą Boys, oraz piosenkarkę Cleo. Portal plotek.pl poinformował, że gaża artystów będzie bardzo duża, jednak mniejsza niż w poprzednich latach. Największą z nich, rzędu 50 tys. zł ma zgarnąć Zenek Martyniuk.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Ile zarobią gwiazdy na koncertach sylwestrowych organizowanych przez TVP,
  • Kto wystąpi na imprezie sylwestrowej Telewizji Polskiej
  • Kto zrezygnował z organizacji tegorocznego sylwestra

Sylwester za pasem, a TVP i konkurencyjna stacja telewizyjna Polsat zdecydowały się na organizację ostatniej imprezy w roku. Pandemia koronawirusa sprawiła, że gaże za występy gwiazd dla stacji telewizyjnych mają być nieco mniejsze niż np. w ubiegłym roku, jednak w dalszym ciągu przyprawiają o zawrót głowy.

Sylwester w TVP. Na jaw wyszły zarobki gwiazd

Całkiem niedawno telewidzowie poznali pierwsze gwiazdy, które mają wystąpić podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. TVP poinformowało, że impreza odbędzie się w stylu disco, argumentując, że ludzie kochają bawić się przy tego typu muzyce. Sylwestra zorganizuje także stacja Polsat, o czym przeczytacie >tutaj<.

Zatem na antenie Telewizji Polskiej podczas ostatniej imprezy w roku będzie można oglądać takie gwiazdy jak Zenek Martyniuk i grupa Akcent, Marcin Miller z grupą Boys, oraz Cleo. Co więcej, światło dzienne już zdążyły ujrzeć zarobki, które gwiazdy mają zgarnąć za uczestnictwo w tej wyjątkowej imprezie.

Na portalu plotek.pl podano, że pierwszy z wyżej przytoczonych artystów ma odebrać za swoje usługi muzyczne „jedyne” 50 tys. zł. Cudzysłów jest tutaj dwuznacznie wymowny, ponieważ, jak wiadomo, nie jest to mała suma, ale w ubiegłym roku miał otrzymać trzykrotność tej kwoty. 

– Telewidzowie kochają disco polo, a Zenka w szczególności […] Szefostwo jest pewne, że w czasie występu Zenka będzie rekordowa oglądalność, stąd gwiazdorska stawka dla niego, 50 tysięcy złotych – podaje informator Plotka.

Co więcej, ujawniono także zarobki pozostałych zaproszonych gwiazd. Portal podaje, że jedna z kultowych grup disco polo, Boys ma otrzymać za swoją pracę 35 tys. zł, natomiast jurorka programu The Voice of Kids Cleo 30 tys. zł.

Kto zrezygnował z organizacji Sylwestra w tym roku?

Z organizacji Sylwestra w tym roku zrezygnowała m.in. Warszawa, ale także stacja telewizyjna TVN. Władze stolicy postanowiły, że nie będą ryzykować większych zgromadzeń w trakcie pandemii koronawirusa.

– W związku z obecną sytuacją epidemiczną w tym roku miejski sylwester nie odbędzie się. Ta impreza będzie odwołana w tym roku. Zdrowie mieszkańców jest najważniejsze – mówiła wówczas rzeczniczka Warszawskiego ratusza Karolina Gałecka.

Z kolei TVN postanowiło, że 31 grudnia nie będą organizować koncertów i postawią na wieczór z filmami. Jeżeli jesteście ciekawi, jakie gwiazdy wystąpią jeszcze na antenach TVP i Polsat zapraszamy >tutaj<.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułStraciła z oczu swój telefon. Kiedy go znalazła, ujrzała zdjęcia i nagrania, których nigdy nie zrobiła
Następny artykułKasia z ”Królowych życia” ma nową twarz. Poprawiła też resztę ciała: ”Zabieg odsysania nóg, z tyłu ręce i plecy górne’
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl