TVP straciło jedną ze swoich gwiazd. O śmierci ulubieńca widzów poinformowano na oficjalnym Facebooku hitowego programu. Kaziu, będziesz zawsze w naszych sercach. Nie zapomnimy Cię i Twoich występów na naszej scenie – czytamy na fanpage’u The Voice Senior. Fani są pogrążeni w żałobie, swój komentarz zostawiła też Marta Manowska, prowadząca show.

Nie żyje uczestnik uwielbianego programu TVP, The Voice of Senior. Zmarł Kazimierz Kiljan, który skradł serca widzów wykonaniem jednej z piosenek Czerwonych Gitar. Wraz z tragiczną informacją na Facebooku pojawiło się też właśnie to nagranie.

TVP: nie żyje Kazimierz Kiljan

Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci Kazimierza Kiljana. Widzowie są wstrząśnięci informacją o jego odejściu i z bólem żegnają go w komentarzach. Kilka słów napisała też Marta Manowska, prowadząca show.

-KAZIU Kochany Spoczywaj w pokoju. Dziękuje za rozmowy, za Twoją radość, za ten taniec I Ty wiesz za co jeszcze Obiecuje! Postaram się.

  1. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed popularnym produktem. Każdy może mieć go w kuchni
  2. Dziecko urodziło się z siwymi włosami. Rodzice bali się najgorszego

Kim był Kazimierz Kiljan?

Kazimierz Kiljan był taksówkarzem, jednak to muzyka była jego największą pasją. Od wielu lat dorabiał na weselach, pełniąc rolę wodzireja. Nie znosił nudy, dlatego postanowił przeżyć przygodę w The Voice Senior

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Wyrazy współczucia dla całej Rodziny Kazimierza. Miałem przyjemność poznać Kazia na planie Voice’ow i być razem w jednej ekipie – napisał Mieczysław Gajos, inny uczestnik programu.

ZOBACZ FILM:

 

Na profilu The Voice Senior pojawiło się nagranie z występu Kazimierza Kiljana.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nastolatka wyskoczyła przez szpitalne okno. W rękach trzymała swoje dziecko
  2. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  3. Przepis na domową pizzę. Trik na genialne ciasto, smak jak z najlepszej włoskiej pizzerii
  4. Radosław Majdan zdradził szczegóły porodu żony. Większość par nie ujawnia tak wiele
  5. Iwona Pavlović została blondynką. Na najnowszym zdjęciu nie przypomina siebie
  6. Krzysztof Cugowski nagle chwycił mikrofon na pogrzebie Lipki. Wszyscy usłyszeli jego słowa, bliscy zalali się łzami

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.