TVP podało porażające informacje. Niestety, dziennikarz Jan Roman w poniedziałek, 10 sierpnia, został brutalnie zaatakowany. Wybito mu cztery przednie zęby – cytuje słowa przyjaciela współpracownika TV Polonia dla PAP serwis informacyjny Telewizji Polskiej. Do tragicznego zdarzenia doszło na Białorusi, gdzie w związku z ostatnimi wyborami prezydenckimi nieprzerwanie trwają zamieszki.

Działacz Związku Polaków na Białorusi Andrzej Poczobut przekazał polskim mediom informacje dotyczące dziennikarza TVP. Jan Roman trafił do szpitala. Niestety, jak donosi serwis informacyjny Telewizji Polskiej, telefon mężczyzny nie odpowiada.

Dziennikarz TVP zaatakowany na Białorusi

– Wczoraj mieli wypuścić z aresztu jego aresztowanych kolegów dziennikarzy. Przyszedł pod komisariat, żeby ich spotkać, tylko i wyłącznie. Nagle podjechał samochód wojskowy Hummer, z którego wyskoczył specnaz i zaczął wszystkich pałować – serwis TVP.info cytuje relacje Andrzej Poczobut dla PAP.

Jak poinformował działacz, dziennikarz związany z TVP nie był jedyną osobą, która czekała przed aresztem. Jan Roman został kopnięty butem w twarz, wskutek czego wybito mu cztery przednie zęby, zbito okulary, a leżącego na ziemi uderzano policyjnymi pałkami. 

  1. Śmierć nadeszła niespodziewanie. Media przekazały tragiczną wiadomość
  2. Czy tym ludziom nie jest wstyd? Zdjęcie znad Morskiego Oka, które mówi więcej, niż tysiąc słów

Dziennikarz trafił do aresztu

Andrzej Poczobut przekazał, że Jan Roman spędził noc w areszcie. We wtorek rano 11 sierpnia współpracownik TV Polonia miał zostać skazany na karę grzywny. Obecnie przebywa w szpitalu, jednak jego telefon nie odpowiada.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Druzgocąca wiadomość z samego rana, kondolencje spływają ze wszystkich stron. Lekarze byli bezradni, nie żyje uwielbiany gwiazdor
  2. Beata Pawlikowska została zgwałcona w Londynie. Porażające fakty tragedii
  3. Pilny komunikat z ministerstwa. W końcu ujawnili całą prawdę
  4. TVP przekazało informacje o kolejnym zakazie. Mieszkańcy w coraz gorszej sytuacji
  5. W upały niektórzy piją je litrami. Poważny błąd, można sobie mocno zaszkodzić

źródło: tvp.ifo

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułPolski aktor potrzebuje pilnej pomocy. Jest chory, nie ma na jedzenie i opiekuje się niepełnosprawnym synem
Następny artykułSiwe włosy przez długi czas były jej problemem. Pewnego dnia zrobiła rzecz, która odmieniła jej życie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.