TVP właśnie potwierdziło najgorszą wiadomość. Choć wszyscy do końca mieli nadzieję, sprawdził się najczarniejszy scenariusz. Przekazano informacje o tragicznym finale poszukiwań mężczyzny. Służby odnalazły ciało. Cała Polska łączy się w bólu. 

Tragiczne wieści obiegły Polskę. Niestety, poszukiwania mężczyzny, który zaginął w nocy z 8 na 9 września, mają tragiczny finał. TVP przekazało informacje o odnalezieniu zwłok. 

TVP: odnaleźli ciało zaginionego
 
TVP przekazało tragiczne informacje z województwa warmińsko-mazurskiego. Mężczyzna, który jak przekazują media, ostatni raz był widziany w Siemianach, zaginął w nocy z 8 na 9 września.
 
 
52-letni żeglarz od tamtego czasu nie powrócił na łódkę, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszczęto poszukiwania mężczyzny. Niestety, sprawdził się najczarniejszy ze scenariuszy. 
Wyłowiono ciało zaginionego mężczyzny
 
– Płetwonurkowie odnaleźli ciało zaginionego na jeziorze Jeziorak 52-letniego żeglarza. To mieszkaniec woj. małopolskiego, który ostatni raz widziany był w Siemianach w okolicach ekomariny – powiedziała  PAP w piątek rzeczniczka Iławskiej policji asp. Joanna Kwiatkowska, jak cytuje TVP.pl.
 

Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Olsztyna odnalazła ciało mężczyzny w czwartek 10 września, w godzinach popołudniowych, przy pomocy sonara. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

TVP
fot. policja.pl

Sprawdziły się najgorsze przypuszczenia. Poszukiwany mężczyzna nie żyje. Odnaleziono jego ciało.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje polski polityk, niewyobrażalna strata
  2. Dramat w Polsce. Autobus uderzył, w środku 15 osób
  3. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
  4. Żona skarżyła się na ogromny ból brzucha. Gdy lekarze podali przyczynę, mąż złożył pozew o rozwód
  5. Dagmara Kaźmierska błaga o pomoc. Trwa dramatyczna walka z czasem
  6. Nie wyrzuciłeś jeszcze starej maszynki do mięsa? Gratulacje, masz szczęście

źródło: regiony.tvp.pl

 

Poprzedni artykułKomunikat Ministerstwa Edukacji w sprawie funkcjonowania szkół. Dotyczy całej Polski
Następny artykułDo sieci trafiło wideo ze ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława. Jej reakcja? „Siedzę i płaczę”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.