Na antenie TVP doszło do spektakularnej wpadki, która zostanie zapamiętana przez długi czas. Podczas emisji serialu Na dobre i na złe, zamiast ostatniego odcinka nr 793 fani ujrzeli perypetie bohaterów, które już dobrze znali. Stacja przeprosiła za zaistniałą sytuację i zaprosiła na następny odcinek, który ukaże się dopiero za dwa tygodnie.

Wpadka TVP nie została odebrana pozytywnie przez telewidzów. W mediach społecznościowych serialu Na dobre i na złe pojawiło się stosowne wytłumaczenie, w którym podano, że zaistniała sytuacja nie była zależna od producentów, ale od stacji. 

Wpadka w TVP. Ekipa serialu Na dobre i na złe przeprosiła fanów

Na dobre i na złe, jest najdłużej emitowanym serialem obyczajowym w historii polskiej telewizji, a przy tym trzecim po Klanie i Świecie według Kiepskich pod względem lat emisji. Mimo upływających lat i wielu zmian, które zaszły w produkcji na przestrzeni lat, to widzowie bezustannie z chęcią śledzą losy bohaterów serialu.

Niestety jak w każdym serialu zdarzają się wpadki. Jedna z nich miała miejsce podczas zaplanowanej emisji ostatniego wydania. TVP zmieniła swój harmonogram i zamiast 793. odcinka telewidzowie oglądali perypetie bohaterów, które większość z nich znała już dużo wcześniej. Ta decyzja spotkała się z ogólnym oburzeniem, które fani wyrażali w mediach społecznościowych.

Ekipa serialu postanowiła wydać w tej sprawie oficjalne oświadczenie na swoim Instagramie. Przeprosili swoich telewidzów i przy okazji zaprosili na 794. odcinek serialu. Niestety, to nie wystarczyło, ponieważ fani uznali, że jedyną odpowiednią formą przeprosin będzie emisja dwóch odcinków pod rząd.

– Szanowni Widzowie, z przyczyn od nas niezależnych w dniu dzisiejszym została powtórzona emisja odcinka 793, zamiast zapowiadanej premiery – napisali włodarze Na dobre i na złe na Instagramie.

Następny odcinek serialu Na dobre i na złe dopiero za dwa tygodnie

W związku z zaistniałą sytuacją oznacza to, że fani na następny odcinek będą zmuszeni poczekać aż dwa tygodnie. Dotychczas każdy z nich pojawiał się regularnie, co tydzień. Niestety taki obrót spraw podgrzał atmosferę jeszcze bardziej. Spowodowało to jeszcze większe niezadowolenie fanów.

–  Wiemy, że czekaliście. Najmocniej przepraszamy za tę niezapowiedzianą zmianę. Odcinek 794 zostanie wyemitowany 20 stycznia o 20.55. Bądźcie z nami – napisano w komunikacie.

Jednak na tym nie koniec. Część fanów zakomunikowała w komentarzach, że całkowicie zaprzestaną oglądania produkcji TVP. Dotychczas żaden z włodarzy nie odpowiedział na żaden z krytycznych komentarzy.

Chociaż Na dobre i na złe od wielu lat cieszy się niekwestionowaną sławą i ogromnym zainteresowaniem, to część aktorów, którzy na przestrzeni lat pojawiali się w produkcji, zostało zapomnianych. Jednym z nich może być popularny doktor Latoszek. Zainteresowanych jego obecnymi losami odsyłamy >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

TVP
fot. instagram.com/nadobreinazle.official

Ekipa Na dobre i na złe wydała oficjalne oświadczenie w sprawie wpadki dotyczącej ostatniego odcinka serialu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: onet.pl

Poprzedni artykułZnalazła intymne zdjęcia męża z sąsiadką. Zemściła się w spektakularny sposób
Następny artykułRFM FM: Rząd otworzy jako pierwsze centra handlowe. Podano możliwą datę
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl