TVP powraca z kontynuacją swojego hitowego serialu. Pojawiły się już pierwsze, oficjalne komentarze. Fani popularnej, telewizyjnej produkcji będą zachwyceni. Ranczo wróci na ekrany, i to nie byle jakie.
Ranczo było jednym z najbardziej popularnych i lubianych seriali TVP. Widzowie kochali śledzić losy bohaterów i nie kryli smutku, kiedy produkcję zdjęto z anteny. Nic więc dziwnego, że postanowiono stworzyć jego kontynuację. Aktorzy, którzy stali za głównymi postaciami, udzielili oficjalnych komentarzy. Fani mają powód do świętowania, z pewnością będą zachwyceni.

Hit TVP powraca

Hit TVP powraca i w końcu wszelkie plotki oraz pogłoski zostały potwierdzone. Ranczo ponownie pojawi się na ekranach, ale tym razem tych kinowych! Kiedy rozpoczną się zdjęcia do filmowej kontynuacji serialu?

Chcemy kręcić latem, bo Wilkowyje najlepiej wyglądają o tej porze roku. — zdradził w wywiadzie dla PAP Life Wojciech Adamczyk, reżyser — Rozmawiałem niedawno z producentem i wszystko na to wskazuje, że jesteśmy gotowi do rozpoczęcia zdjęć do filmu fabularnego Ranczo. Zemsta wiedźm — dodał.

Choć pierwsze słowo zostało powiedziane, cała ekipa czeka na jeden znak. O co chodzi?

  1. Dziewczyna zrobiła zdjęcie dla chłopaka. Spojrzała na ekran i zauważyła, że ktoś za nią stoi
  2. Kim jest najpiękniejsza polska gangsterka, Magdalena Kralka? Poszukuje jej policja i Interpol

Kto zagra w filmie Ranczo. Zemsta wiedźm?

W filmie fabularnym Ranczo. Zemsta wiedźm zagra dobrze wszystkim znana obsada. Producenci zapewniają, że nie wprowadzili żadnej zmiany. Aktorzy znani ze swoich postaci wcielą się w nie ponownie, a o dodatkowe emocje zadbają nowi bohaterowie, którzy do nich dołączą.

Do niedawna pojawiały się wątpliwości, czy w filmowej wersji serialu TVP zobaczymy Elę Romanowską. Aktorka ponownie opublikowała na swoim profilu społecznościowym wpis, który jest dość niejednoznaczny.

Ranczo. Zemsta wiedźm — tak nazywa się filmowa kontynuacja serialowego hitu TVP1. Prawdopodobnie fani będą musieli udać się do kin, by zobaczyć, co się stało z mieszkańcami ich ukochanych Wilkowyi. Pójdziecie do kina? — napisała. Czy oznacza to, że zobaczymy ją na srebrnym ekranie?

Pod znakiem zapytania stoi jeszcze jedna osoba. Aktor, który przez lata wcielał się w rolę Kusego, wciąż przebywa w szpitalu. Wszyscy czekają, aż Paweł Królikowski znowu będzie mógł zacząć grać. Wyobrażacie sobie film bez niego?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp
Ranczo Wilkowyje, FilmPolski.pl

Cała ekipa czeka, aż Paweł Królikowski wróci do zdorowia.

tvp
Ranczo Wilkowyje, FilmPolski.pl

Widzowie uwielbiali oglądać losy mieszkańców Wilkowyi. Ranczo to ogromny hit TVP.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilna decyzja GIF. Z aptek zniknął ważny lek
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Sekretny eliksir na włosy za kilka złotych. Sposób, który odkryto przez przypadek
  4. Menadżer Adele skomentowała zdjęcie Kingi Rusin. Dwa słowa wystarczyły
  5. Kotlety z grzybami. Przepis tak nieziemski, że twoja rodzina będzie się ich domagać codziennie
  6. Jest afera, poszło o bicie dziecka. Karol Strasburger wydał oficjalne oświadczenie

źródło: swiatseriali.interia.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.