TVP: Skandal w polskiej telewizji. Kamera zarejestrowała porażające sceny, których dopuścił się jeden z dziennikarzy Telewizji Polskiej, przekazuje kurierlubelski.pl. Niewiarygodne zachowanie wywołało wielka burzę w internecie. Wszystko działo się 13 sierpnia, we czwartek. 

Miejski monitoring na placu Lecha Kaczyńskiego w Lublinie zarejestrował wysoce niewłaściwe zachowanie dziennikarza TVP. To, co robiła na oczach wszystkich, jest niewyobrażalne. 

Dziennikarz TVP przesadził? 

Jak przekazuje kurierlubelski.pl, miejski monitoring zarejestrował wszystko, co działo się na placu Lecha Kaczyńskiego w Lublinie 13 sierpnia. Niestety, to co pokazała kamera, wprawia w osłupienie. Na nagraniu widać jak mężczyzna z mikrofonem w ręku wyciąga ze śmietnika jego zawartość i rozrzuca nieopodal na chodniku.  

Jak słusznie zauważa kurierlubelski.pl, taka praktyka miała prawdopodobnie dostarczyć niezbędnych materiałów, udowadniających rację dziennikarza, który za chwilę miał rozprawiać przed kamerą na temat niekompetencji Urzędu Miasta Lublin. 

  1. Czy Sylwia Bomba miała operacje plastyczne? Gwiazda „Gogglebox” jeszcze nigdy nie była tak szczera
  2. Niespodziewana awantura pod Ministerstwem Sprawiedliwości. Poszło o tęczową flagę, na miejscu jest służba więzienna

„Plac czy kawiarnia. Problem w centrum Lublina”

Powyższe zdanie to tytuł materiału, który powstał właśnie tego dnia na placu Lecha Kaczyńskiego w Lublinie. Jak podaje kurierlubelski.pl, rozrzucone śmieci miały postawić w negatywnym świetle władze miasta Lublin. 

Materiał wyemitowano w TVP Lublin. Co więcej, sytuacja została skomentowana za pośrednictwem mediów społecznościowych, na facebookowym profilu Miasto Lublin:

-Hej TVP 3 Lublin!
Nie nadążymy sprzątać śródmieścia jeśli tak będziecie robić swoje „dziennikarstwo”. Najwyraźniej dziś śmieci na placu Lecha Kaczyńskiego było za mało, więc reporter TVP Lublin Tomek Zalewa dodał coś od siebie, żeby news był bardziej wstrząsający – czytamy na Facebooku miasta. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? 

ZOBACZ WIDEO: 

 

Kamera zarejestrowała, jak dziennikarz TVP wyciąga ze śmietnika jego zawartość. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z Magdą Gessler jest bardzo źle. Media obiegła zapierająca dech wiadomość, nastąpił przełom
  2. Anna Dymna jest zrozpaczona. Przez ostatnie wydarzenia i stres wróciła do nałogu
  3. Niewyobrażalna tragedia w Sopocie. W przychodni kazali mu czekać, zmarł na ulicy
  4. Mops skrzyżowany z husky. Ich szczenięta są przedziwne i jak żadne inne przykuwają wzrok
  5. Klienci osłupieli, Biedronka chce przebić Lidla. Sieć daje 1000 plus, częściej niż 1 w miesiącu, znamy szczegóły

Źródło: kurierlubelski.pl 

 

Poprzedni artykułOd dziś zmiany obostrzeń. Ministerstwo Zdrowia zabrało głos
Następny artykułIwona Węgrowska jest w ciąży. Gratulacje spływają z każdej strony, wiadomo, kto jest ojcem
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.