TVP: Monika Zamachowska ma za sobą naprawdę trudny czas, jeśli chodzi o życie zawodowe. Zwolnienie ze stacji, z którą była związana przez 6 lat, było dla niej ogromnym ciosem. W rozmowie z Galą zdecydowała się na szczere wyznanie o TVP. Nie brakowało ostrych słów, w których przyznała, co tak naprawdę myśli o telewizji. Jak teraz utrzymuje się dziennikarka? Wiemy.

Nagłe zwolnienie dziennikarki ze stacji TVP było sporym zaskoczeniem nie tylko dla niej samej, ale również jej wiernych fanów, którzy od lat mogli podziwiać ją na szklanym ekranie. Monika Zamachowska zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie i wypowiedzieć się, co myśli o decyzji podjętej przez władze stacji. W wywiadzie zdradziła również, jak teraz wygląda jej życie. Takiego obrotu spraw prawdopodobnie nikt nie mógłby się spodziewać.

TVP: Monika Zamachowska opowiedziała, co myśli o stacji

Monika Zamachowska przez okrągłe 6 lat współprowadziła Pytanie na śniadanie. Wcześniej była gospodarzem Europa da się lubić, dzięki któremu zyskała ogromną sympatię i przychylność telewidzów. Decyzja władz stacji okazała się ogromnym ciosem, które mocno ją dotknęło. 

W rozmowie z dziennikarką Gali, Anną Zejdler, postanowiła odnieść się do zwolnienia z TVP

-TVP ma nie­zwykłą umiejętność wyrządzania podło­ści człowiekowi, któremu należą się kwiaty i tort albo chociaż uścisk dłoni i słowo dziękuję- powiedziała dziennikarka w wywiadzie dla Gali

  1. 8-letnia dziewczynka zmarła… ze starości. Wszystko przez rzadki przypadek dotyczący garstki ludzi
  2. Wyrzucasz skórkę po cytrynie? Przestaniesz, gdy dowiesz się jakie działa cuda

Jak teraz wygląda jej życie?

W rozmowie wyznała również, jak wygląda jej życie po TVP. Okazuje się, że dziennikarce dość szybko udało się znaleźć inne źródło stałego dochodu

– Angażuję się w wiele przedsięwzięć, daję im „twarz”. To są różne branże, dbam tylko o to, żeby się wzajemnie nie wykluczały – powiedziała Monika Zamachowska. 

Jak sama przyznaje projekty są naprawdę zróżnicowane. Od nieruchomości po promowanie polskich kosmetyków czy ośrodków wypoczynkowych w mediach społecznościowych. Mimo wszystko dziennikarka przekonana jest, że wkrótce znowu powróci do TVP. To jest moja telewizja, od dawna to mówię, powiedziała Zamachowska. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP
instagram.com @monikazamachowska

Dziennikarka wyznała, co myśli o decyzji stacji. 

TVP
instagram.com @monikazamachowska

Ostre słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości. 

TVP
instagram.com @monikazamachowska

Dziennikarka postanowiła zostać influnecerką. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skażony cukier w polskich sklepach. GIS podjął pilną decyzję
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Zostawiła małe dziecko z babcią pod wpływem. Sama poszła na imprezę
  4. Odważne sceny z Polą Raksą wywołały poruszenie. Wszyscy zaniemówili gdy je zobaczyli
  5. Córka Anny Przybylskiej tęskni za mamą. W ważnej chwili nie mogła powstrzymać łez
  6. Miał być sukces, a jest skandal. Po premierze filmu o Zenku na jaw wyszły horrendalne kulisy

Źródło: gala.pl

Poprzedni artykułMałżeństwo zdecydowało się na adopcję. Kilka miesięcy później przypadkiem odkryli sekret dziewczynki
Następny artykułGwiazda „Barw Szczęścia” wcieli się w polską Marilyn Monroe. Powstaje film o Kalinie Jędrusik
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.