Marzena Rogalska po 12 latach współpracy odeszła z TVP. Jak napisała w swoim oświadczeniu, był to dla niej jeden z najtrudniejszych momentów w życiu. Teraz ekipa „Pytania na śniadanie” musi spróbować poradzić sobie w niecodziennych warunkach. Jak mówili informatorzy Pudelka, w stacji panuje lekki popłoch

– Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje – pisała Rogalska w zamieszczonym oświadczeniu. 

Jak wygląda sytuacja za kulisami programu, który stał się jej wizytówką w ciągu ostatnich kilku lat?

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Niepokojące wieści ze stacji?

Odejście Marzeny Rogalskiej bardzo mocno przeżyli jej koledzy z programu. Jak pisaliśmy, pożegnali ją za pośrednictwem Facebooka wzruszającymi słowami. 

Okazało się, że odejście prezenterki zasmuciło nie tylko jej kolegów, ale również fanów. Wielu z nich słało maile do redakcji, chcąc okazać swój żal w związku z odejściem niezwykle lubianej dziennikarki. 

– Zespół „Pytania” przyjął tę informację bardzo boleśnie. Wszyscy uwielbiali Marzenę, aktualnie skrzynkę mailową zasypują wiadomości od zrozpaczonych fanów, panuje lekki popłoch. Ponadto programy z jej udziałem cieszyły się największą oglądalnością – twierdził informator Pudelka. 

Jak dotąd Rogalska występowała głównie u boku Tomasza Kammela. Nawet na grafikach przeznaczonych jeszcze na jutrzejszy dzień widnieje, jako współpracowniczka swojego dawnego kolegi. 

Czy Kammel otrzyma nową osobę do pary, czy też Rogammel zastąpi inny duet? Tego jeszcze nie wiadomo – na pewno widzów czeka jutro rano niespodzianka. 

– W chwili obecnej nie wiadomo, kto pojawi się w programie jutro, w grafiku widnieje Marzena z Tomkiem… Być może pojawi się Tomek w towarzystwie innej prezenterki, a może po prostu dyżur przejmie inna para – zdradził informator Pudelka. 

Tymczasem Marzenie Rogalskiej po odejściu z TVP życzymy wielu sukcesów w związku z promowaniem własnej książki, występami w teatrze i na antenie Radia Złote Przeboje. 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [pudelek.pl]

 

Poprzedni artykułZ całej Polski spływają najlepsze życzenia. To wyjątkowy dzień dla Aleksandry Kwaśniewskiej
Następny artykułRogalska odeszła z TVP, a Kammel? Opublikował wpis, po chwili internauci zaczęli masowo do niego pisać