TVP przygotowuje nowy program. Wiemy już, kto zasiądzie w jury! Czy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poradzą sobie razem na ekranie tak samo dobrze, jak lata temu w Tańcu z gwiazdami? Para zasiądzie w jury programu Czar par.

Od niedawna wiemy, że na antenie TVP pojawi się reedycja słynnego programu lat 90. Czar par. Po ponad 20 latach znowu będziemy mogli oglądać przez cały rok rywalizację kilkudziesięciu par. Uczestników oceniać będą między innymi Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel!

Kamery ich uwielbiają 

Są małżeństwem od ponad 11 lat, a połączyła ich wspólna pasja do tańca. Katarzyna brała wtedy udział w programie Taniec z gwiazdamia Marcin był jej partnerem. Wspólny taniec przerodził się w miłość, a teraz prowadzą małżeństwo idealne. 

– Serce zabiło mocniej, gdy tańczyliśmy rumbę – wyznaje para w wywiadzie Gwiazdy Cejrowskiego 

Przed kamerami wyglądają świetnie nie tylko w tańcu. Wystarczy spojrzeć na ich zdjęcia na Instagramie – pasują do siebie jak ulał. Czy tak samo dobrze dogadają się jako jury? 

TVP: Czar par kto jeszcze wystąpi?

Na razie wiemy, że oprócz sławnego małżeństwa na ekranie będziemy mogli zobaczyć też Macieja Kurzajewskiego w roli prowadzącego nowego programu TVP. 

I wszystko już jest jasne. Nasz sekretny projekt to Czar Par– oświadcza na swoim Instagramie Katarzyna Cichopek. 

Aktorka nie ukrywa, że jej doświadczenie w małżeństwie sprawia, że czuje się gotowa na rolę jury w tego typu programie. 11-letni staż w małżeński to naprawdę dużo. Biorąc pod uwagę realia polskiego show-biznesu trudno byłoby o parę, która jest ze sobą dłużej. Producenci TVP nie mogli wybrać lepiej. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel to zdecydowanie małżeństwo idealne. Wzajemnie się wspierają i od lat budują udaną relację. Oprócz tego mają wspólny biznes – z powodzeniem prowadzą szkołę tańca w Warszawie. 

Ciekawe jak poradzą sobie przed kamerami tym razem. Jako para uczestników sprawdzili się świetnie, jak sprawdzą się w roli jury?

Zobacz zdjęcia: 

TVP
instagram.com/katarzynacichopek

Pod tym zdjęciem na Instagramie zawrzało! Para oficjalnie przyznała, że weźmie udział w nowym projekcie. 

TVP
instagram.com/katarzynacichopek

Lata mijają, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nadal wyglądają uroczo, jak zakochana para nastolatków. Trudno uwierzyć, że są już 11 lat po ślubie! 

TVP
https://www.youtube.com/watch?v=MtjQgTgbeEg

Największą pasją małżonków jest taniec. Właśnie w ten sposób się poznali. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, już od października Twoja emerytura może być znacznie wyższa. Jest jednak kilka warunków
  2. Z „Tańca z Gwiazdami” zniknie kolejny juror? Fani nie będą zadowoleni
  3. Dzieci Joanny Liszowskiej to jej małe kopie. Mają bardzo nietypowe imiona
  4. Ashley Graham jest w ciąży. Piękna modelka plus size pokazała zdjęcie brzuszka
  5. Najpiękniejsza dziewczynka świata skończyła 18 lat. Czy wciąż zachwyca urodą?
  6. Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak

źródła: jastrzabpost.pl, youtube.com

Poprzedni artykułPo rozwodzie sprzątała strych i znalazła numer telefonu do swojej pierwszej miłości. Teraz są małżeństwem
Następny artykułKarl Lagerfeld zostawił swojej kotce fortunę. Do podziału jest aż 300 milionów dolarów
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.