Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mocne słowa Macieja Kurzajewskiego na temat żony. „Uważam za nietaktowne opowiadanie o sekretach”
Michał Włoch
Michał Włoch 17.01.2020 21:39

Mocne słowa Macieja Kurzajewskiego na temat żony. „Uważam za nietaktowne opowiadanie o sekretach”

Maciej Kurzajewski rozwód
instagram.com @maciejkurzajewski

TVP to telewizja, która stara się promować rodzinne wartości. Związany z nią prezenter Maciej Kurzajewski bierze rozwód, który może potencjalnie nadszarpnąć jego reputację – jego żona opowiedziała w mediach sporo na temat ich rozwodu. Dziennikarz przyznał, że nie podoba mu się jej zachowanie.

Dziennikarz TVP nie jest zadowolony z faktu, że jego rozwód z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską nabiera medialnego rozgłosu. Dzieje się tak, ponieważ była partnerka prezentera zdecydowała wypowiedzieć się obszernie na temat ich rozstania w kolorowej prasie kobiecej, udzielając Vivie wywiadu, w którym padło kilka mocnych zdań.

Dziennikarz TVP bierze rozwód

W pażdzierniku ubiegłego roku media obiegła informacja, że Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska już niedługo nie będą małżeństwem. Sprawa rozwodowa trwa od miesięcy. Niedawno Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokusiła się o bardzo szczery wywiad, który jednak nie do końca spodobał się jej byłemu mężowi.

Końca miłości nie „zapowiada” krzyk, awantury, emocjonalna szarpanina, tylko cisza. W domach, w których nie ma miłości, jest coraz ciszej – powiedziała w wywiadzie dla Vivy żona prezentera TVP.

Zauważyłam, że w pewnym momencie przestałam wzbudzać jego zainteresowanie, że nie ciekawi go, czym się zajmuję, jak się czuję. (…) Wysłałam mu otwarcie mojego doktoratu, wiedział, jakie to jest dla mnie ważne, ale zobaczyłam, że nigdy tego pliku nie otworzył – dodała Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Maciej Kurzajewski komentuje

Słowa, które wypowiedziała żona prezentera TVP, nie przypadły mu do gustu, podobnie jak fakt, że postanowiła ona opowiedzieć w gazecie o problemach małżeńskich i rozwodzie.

Nie zamierzam odnosić się do słów żony. Uważam za nietaktowne opowiadanie o sekretach alkowy – powiedział w rozmowie z gazetą Na Żywo.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska żałuje tego, że jej małżeństwo kończy się w taki sposób, lecz nie ma o Macieju Kurzajewskim złego zdania. Wydaje się, że prezenter zranił ją emocjonalnie, lecz przez lata był dobrym ojcem i mężem.

– Mam wszystko poukładane i ogarnięte. Żyję i działam dalej. Mam szczęście, że trafiłam na takiego ojca moich dzieci i rozchodzimy się w megapokojowym nastroju – powiedziała w rozmowie z Fleszem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp

Rozwód wciąż jest w toku.

tvp

Prezenter TVP i jego żona wychowują dwóch synów.

tvp

Paulina Smaszcz-Kurzajewska twierdzi, że jej mąż nie jest złym ojcem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Nastolatka była szykanowana z powodu wyglądu. Ludzie byli przekonani, że ma chude nogi, prawda okazała się inna
  4. Znaki zodiaku mężczyzn, którzy nigdy się nie ustatkują. 3 zodiaki wiecznych Piotrusiów Panów
  5. Młoda Pola Raksa wyglądała przeuroczo. Zdjęcia nastoletniej aktorki robią wrażenieNatalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

Źródło: Viva, Flesz, Party