TVP postanowiło wyemitować w paśmie Wiadomości materiał o Kindze Rusin. Widzowie są wstrząśnięci i nie wierzą własnym uszom. Powiedzcie, że to fejk — komentują. Czy publiczna telewizja tym materiałem strzeliła sobie w kolano?
 
Nie od dziś wiadomo, że stacje telewizyjne walczą pomiędzy sobą o oglądalność, a w tym celu nierzadko podbijają ją ukazując wpadki konkurencji. Nikt jednak nie spodziewał się, że TVP postanowi wyemitować materiał o Kindze Rusin, która ostatnio nie schodzi z języków. Widzowie nie wierzą w to co widzą. To było poniżej jakiegokolwiek poziomu. 

TVP rozzłościło widzów 

TVP rozzłościło widzów. Choć ostatnio wciąż mówiło się o tym, jak bardzo TVN strzela sobie w kolano i ciężko pracuje na swój zły wizerunek, wydaje się, że w obliczu nagłych wydarzeń wcale nie wypada tak źle. Czy materiał TVP pobił konkurencję? 

Na znaną dziennikarkę w ostatnim czasie wylało się całkiem spore wiadro pomyj, a to za sprawą postu, jaki opublikowała w swoich mediach społecznościowych. Dla tych, którzy nie pamiętają, gwiazda wstawiła na swój Instagram zdjęcie z Adele zrobione podczas prywatnej, po oscarowej imprezy u państwa Carter, czyli Beyonce oraz Jay-Z, opatrzone szerokim opisem, będących według samej Kingi Rusin reporterską relacją.

Tak właśnie narodziły się memy, prześmiewcze żarty, niemiłe komentarze, ale również słowa zrozumienia i pobłażliwe uśmiechy w stronę dziennikarki. Tak czy siak, temat podłapała cała Polska i jak widać, TVP nie mogło być gorsze. 

 1. Dowiedziała się o zdradzie męża i pojechała do jego pracy. Finału nikt nie mógł przewidzieć
 2. Kobieta ważyła 490 kilogramów. Wydarzyło się najgorsze, zdjęcia odbierają mowę

TVP o Kindze Rusin 

Materiał, który wyemitowano na antenie programu Wiadomości TVP nie przypadł widzom do gustu. Telewizja Polska zdecydowanie posunęła się o krok za daleko, i poza samą informacją postanowiła ośmieszyć dziennikarkę TVN, niestety z opłakanym dla siebie skutkiem. W materiale słowa Kingi Rusin cytował mężczyzna, który odczytywał je, piskliwym głosem naśladując kobietę. Widzowie zareagowali od razu, określając materiał mianem kretyńskiego, hejterskiego i poniżej jakiejkolwiek krytyki. 

TVP o Kindze Rusin postanowiło wypowiedzieć się nie tylko w nie najcieplejszych słowach. Ciężko nie skomentować tego, w jaki sposób zostały one wypowiedziane. 

– Co to ma być?,

– Powiedzcie, że ten facet, który udawał mówiącą Kingę Rusin w waszym materiale to fejk.

–  Brak mi słów jak bardzo to głupie, durne, beznadziejne, chamskie i prymitywne.,

– W głównym wydaniu Wiadomości walą tak nieprawdopodobny hejt na Kingę Rusin, że sprawdziłem, czy znajomi przez pomyłkę nie włączyli przypadkiem jakiegoś tv-tabloidu – piszą na Twitterze oburzeni widzowie

ZOBACZ MATERIAŁ I ZDJĘCIA:

Nie tylko wyemitowany materiał, ale również jego zapowiedź rozwścieczyła widzów.  

TVP
instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin w ogóle nie przejmuje się tym, co mówią na temat jej zdjęcia z Adele inni. Czy zareaguje na obraźliwy materiał TVP?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  2. Sztorm wyrzucił na brzeg statek widmo. Władze apelują, by nikt się nie zbliżał
  3. Przepis na tradycyjne faworki. W Tłusty Czwartek nie może ich zabraknąć, są idealne
  4. Katarzyna Dowbor pokazała dom. Wnętrza zachwycają, ale największe wrażenie robią dekoracje
  5. Córka Małgorzaty Foremniak jest piękna i pomaga ludziom. Aktorka mówi o niej z dumą
  6. Jak ukochana osoba mogła tak potraktować Zenka Martyniuka? Okropne upokorzenie, musiało zaboleć

źródło: wprost.pl

 

 

 
Poprzedni artykułMiała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko
Następny artykułDziś obchodzimy Światowy Dzień Kota. Pokażmy mruczkom całą naszą miłość
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.