TVP miało do przekazania bardzo smutną wiadomość. Wielka tragedia spadła na rodzinę uwielbianego polityka. Mężczyzna miał tylko 43 lata, to zdecydowanie za wcześnie, aby odchodzić. Wiceminister postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Jesteś teraz w drodze do domu Pana, tej ostatniej, na którą wkroczyłeś zbyt wcześnie, zbyt szybko, tak nagle i niespodziewanie — pisała. To dla wszystkich z pewnością wielka strata i ogromny cios.

TVP przekazało fatalną wiadomość, nie żyje wspaniały polityk, którego uwielbiało naprawdę wielu. Wiceminister skomentowała jego śmierć, ciężko jej uwierzyć w to, co się stało.

TVP: nie żyje Wojciech Bugaj

Portal kielce.tvp.pl przekazał tragiczną wiadomość o śmierci Wojciecha Bugaja, zastępcy wojewódzkiego inspektora handlowego w Kielcach i radnego Gminy Miedziana Góra. Mężczyzna miał zaledwie 43 lata, niestety, ale nie przekazano żadnych informacji o przyczynie zgonu samorządowca.

Wiceminister sportu Anna Krupka, która miała okazję współpracować z mężczyzną, na swoim profilu na Facebooku postanowiła skomentować całą sprawę. Na swoich mediach społecznościowych opublikowała wpis, w którym żegna swojego partyjnego kolegę oraz działacza społecznego.

  1. Polska znowu zamknie granice? Ministerstwo zabrało głos, już wszystko jasne
  2. Fani „M jak Miłość” zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości
  3. Fani Krawczyka zdruzgotani, artysta już żegna się ze wszystkimi. „Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru”

Wiceminister sportu Anna Krupka żegna Wojciecha Bugaja

Wiceprzewodnicząca resortu sportu w poruszających słowach wspomniała swojego współpracownika. Doceniła jego pracowitość, entuzjazm, poczucie humoru oraz otwartość na ludzi, świat i jego sprawy.

— Jesteś teraz w drodze do Domu Pana, tej ostatniej, na którą wkroczyłeś zbyt wcześnie, zbyt szybko, tak nagle i niespodziewanie — napisała.

— Byłeś, to zdanie wielu z nas, właściwym człowiekiem, na właściwym miejscu. […] Byłeś Radnym Gminy Miedziana Góra i społecznym działaczem, który potrafił zawalczyć o sprawy mieszkańców. Mogliśmy zawsze liczyć na Ciebie — dodawała dalej.

Na końcu Anna Krupka złożyła rodzinie oraz przyjaciołom samorządowca najserdeczniejsze wyrazy współczucia. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko przyłączyć się do jej kondolencji. Niestety to niejedyna smutna informacja, o której ostatnio donosiliśmy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Nie żyje Wojciech Bugaj.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suczka miała zostać uśpiona. Nagrano przestraszoną psinę, nagle dzieje się niemożliwe
  2. WHO dosadnie o Polsce, podaje jedno skuteczne rozwiązanie. Chodzi o osoby, które codziennie pokonują wiele kilometrów
  3. Agata: „Byłam u ginekologa i myślałam, że się rozpłaczę. Nie spodziewałam się, że usłyszę od niego podobne słowa”
  4. Pamiętacie Zuzię z ”Lokatorów”? Zrobiono jej zdjęcia, ciężko uwierzyć własnym oczom
  5. Kobieta zauważyła na swoim ciele niewielkie wklęśnięcie. Diagnoza okazała się druzgocącą, teraz ostrzega innych
  6. Lekarze namawiali parę na aborcję. Wiemy jak dziś rozwija się dziecko, które przyszło na świat bez mózgu

Źródła: kielce.tvp.pl, facebook.com

 

Poprzedni artykułUjawniono nagranie z wesela Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Pierwszy taniec zapiera dech
Następny artykułSeria Ecco Tannery – Unisexowe shopperki z upcyklingu od Ecco
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl