Gwiazda TVP pokazała swoje blizny. Wcześniej piosenkarka długo walczyła o swoje zdrowie i przeszła skomplikowaną operację kręgosłupa w szpitalu w Nowym Jorku, na którą zebrała miliony złotych. Niedawno znowu pokazała się w telewizji i zaśpiewała swój najnowszy singiel. Jak dzisiaj czuje się Maja Kapłon?

Maja Kapłon była finalistą ósmej edycji programy TVP The Voice of Poland. Po występie w show miała otwarte drzwi do kariery, jednak stan zdrowia nie pozwolił jej na realizację pasji. Po operacji nie boi się pokazywać swoich blizn.

Gwiazda TVP pokazała blizny

17 stycznia na kanał YouTube trafił teledysk Mai Kapłoni i Dandysów do piosenki Proszę o lek. Utwór jest ukłonem w stronę każdej osoby, która cierpi na schorzenia kręgosłupa.

100% zysku z utworu zostanie przekazane na cele charytatywne dla osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa. „Proszę o Lek” powstał w podzięce i z nadzieją na dodanie odwagi tym niepewnym siebie! — napisano w opisie do nagrania.

Maja Kapłon od dzieciństwa zmaga się ze skoliozą. Przeszła już kilka operacji, a osiemnasta z nich, miała już być ostatnią. Niestety, ale okazało się, że złamany pręt w kręgosłupie spowodował, że Maja musiała poddać się kolejnemu zabiegowi.

Na pomoc finalistce The Voice of Poland ruszyli ludzie z całego kraju. W serwisie siepomaga.pl założono na jej cel zbiórkę, a uczestnicy i trenerzy programu TVP zorganizowali dla koncert charytatywny.

Udało się zebrać ponad 2,9 mln złotych. Przed wylotem do Stanów Zjednoczonych, wokalistka otrzymała wiadomość z USA, że szacunkowy koszt operacji został zmniejszony do 2,6 mln złotych.

Kocham Was ludzie, wiecie? Dostałam piękną szansę od Boga, w której dopomogliście Wy. Czuje się jak nowa, pierwszy raz w życiu wiem, jak to jest oddychać — pisała wokalistka po operacji.

Maja Kapłon o operacji

17 stycznia Maja Kapłon była gościem programu Dzień dobry TVN, gdzie opowiedziała o kulisach swojego zabiegu. Zdradziła m.in., że lekarze wydłużyli jej kręgosłup o 20 centymetrów.

Najdziwniejsze jest to, że wcześniej patrzyłam na ludzi do góry, a teraz jesteśmy tak na równi. Ciężko było się przyzwyczaić przez pierwsze miesiące — skomentowała.

Pochwaliła się, że swoje pierwsze kroki postawiła już trzy godziny po operacji. Wyjawiła, że na co dzień zmaga się z bólami głowy i lędźwi oraz że przychodzą różne bóle.

Lekarz mówi, że do dwóch lat będą się różne rzeczy działy, więc jestem na to gotowa — wyznała.

W ramach podziękować dla wszystkich, którzy ją wtedy wsparli, nagrała wspomniany utwór. Poniżej możecie go posłuchać oraz zobaczyć teledysk, na którym Maja nie wstydzi się pokazywać swoich blizn.

Piosenka opowiadała o mojej nieszczęśliwej miłości, w której byłam naiwna, ale gdzieś tam znalazłam siłę, żeby zadbać o siebie i zobaczyć problem. Rzeczywiście najpierw opowiadała o uwolnieniu się od uczucia, a teraz nabrała nowego znaczenia. Proszę o lek, czyli proszę o pomoc dla innych, ja już silna. Mam nadzieję, że ta piosenka, jak i teledysk, będą dodaniem odwagi ludziom — powiedziała.

Posłuchajcie same!

Zobacz zdjęcie i wideo:

Maja Kapłon pokazała blizny po operacji.

tvp
fot. youtube.com/Maja Kapłon i Dandysi

Dochód z utworu zostanie w stu procentach przekazany dla osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: YouTube, Dzień dobry TVN

 

Poprzedni artykułPamiętacie Rafała Kopacza z „W11”. Niesamowite, co dzisiaj robi, jego córka to znana modelka
Następny artykułZapomniała tekstu piosenki. Ostre komentarze fanów, nie zostawiają na niej suchej nitki
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl