Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magdalena Ogórek i jej zachowanie na wizji. Widzowie TVP byli zniesmaczeni
Marta Kulik
Marta Kulik 18.09.2019 18:03

Magdalena Ogórek i jej zachowanie na wizji. Widzowie TVP byli zniesmaczeni

tvp
screen YouTube Telewizja Republika

TVP: Magdalena Ogórek zaskoczyła widzów swoim zachowaniem na wizji. Widzowie byli coraz bardziej zniesmaczeni z każdym kolejnym słowem padającym w kierunku gościa. Kłótnia trwała jeszcze po programie.

Magdalena Ogórek stała się jedną z gwiazd TVP, po tym, jak Jacek Kurski został jej prezesem. Kandydatka na urząd prezydenta z 2015 roku i niezależna dziennikarka, jak sama o sobie mówi, podczas rozmowy z Katarzyną Lubnauer pozwoliła sobie na zachowanie, które w ocenie wielu osób mogłoby być uznane za niedopuszczalne.

TVP: Magdalena Ogórek starła się z Katarzyną Lubnauer

Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej była rozmówczynią Magdaleny Ogórek, prowadzącej Studio Polska w TVP Info. Rozmowa była dość specyficzna i nie przypominała tych, które Magdalena Ogórek prowadzi z posłami PiS. Prowadząca wchodziła w słowo posłance i nie pozwalała jej dokończyć myśli.

-To ja prowadzę ten program, i to ja zadaję pytania, a nie pani, tak? — pytała Magdalena Ogórek.

-Na tym polega program, że zadaje się pytania i pozwala gościowi na nie odpowiedzieć — odpowiedziała Katarzyna Lubnauer.

tvp

Posłanka była oburzona standardami, jakie panują w telewizji publicznej, opłacanej także z jej podatków. Magdalena Ogórek stwierdziła natomiast, że urządziła Lubnauer taką rzeczywistość, jaką mają posłowie PiS w TVN. Po zakończeniu programu obie panie zabrały głos na Twitterze, gdzie kontynuowały dyskusję.

Kim jest Magdalena Ogórek?

Magdalena Ogórek jest historyczką, doktorem nauk humanistycznych i kandydatką na urząd prezydenta popieraną przez SLD z 2015 roku. Pochodzi z Rybnika, studia kończyła na Uniwersytecie Opolskim i Uniwersytecie Warszawskim. W 2009 uzyskała stopień naukowy doktora na podstawie pracy zatytułowanej Beginki i waldensi na Śląsku i Morawach do końca XIV wieku.

tvp

Magdalena Ogórek ma też na koncie pierwsze kroki w karierze aktorskiej. Gdzie występowała? Kobietę mogli oglądać widzowie produkcji takich jak Na dobre i na złe, Na sygnale, Pokaż kotku co masz w środku, Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście czy Los Chłopacos.

Skandaliczne zachowanie Ogórek do @KLubnauer .

“Ja mam prawo skręcić panią tam gdzie chcę żeby Pani odpowiedziała”
„Ja pani urządziłam tutaj taka rzeczywistość jaką maja posłowie Pisu w TVN24. Nie podoba się pani ona ?” pic.twitter.com/veGY7GkyQ3

— PolskaNormalna (@PolskaNormalna) 17 września 2019

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miliard telefonów zagrożonych atakiem. Twoja komórka również
  2. Polska gwiazda przyłapana na randce ze starszym o 44 lata, 70-letnim miliarderem
  3. Popularni gwiazdorzy disco polo mieli poważny wypadek samochodowy. Zwierzę pod kołami
  4. Aleksandra Kwaśniewska obrzydliwie wyzwana przez mężczyznę. Gwiazda ostro odpowiedziała
  5. Doda w ostrych słowach o TVN. Zdradziła zakulisowe szczegóły, które powalają na kolana
  6. Filip Chajzer przesadził w Dzień Dobry TVN? Fani oburzeni, „Za taki żart można stracić pracę”

Źródło: pomponik.pl, natemat.pl