TVP będzie miało problemy przez swojego gwiazdora? Popularny aktor, który od pewnego czasu odnajduje się w roli prezentera, tym razem mocno przesadził, a jego ostre słowa wywołują wzburzenie. Mężczyzna obraził kobietę. –Jesteś brzydką, brudną zapyziałą świnią – stwierdził Jarosław Jakimowicz. Internauci nie kryją się z tym, że są wściekli.

Gwiazdor TVP tym razem przeszedł samego siebie. Kiedy w sieci pojawiła się jego prywatna wiadomość, internauci nie kryli rozgoryczenia. Jarosław Jakimowicz zdecydowanie zapomniał ugryźć się w język. Takie słowa do kobiety?

Gwiazdor TVP obraził kobietę

Jeden z prezenterów TVP Info Jarosław Jakimowicz nie szczędził ostrych słów wobec jednej z kobiet, która nie kryła się z krytyką wobec jego osoby. Obrażona kobieta wszystko udostępniła na swoim Twitterze, żeby wszyscy mogli zobaczyć, jaką osobą naprawdę jest prezenter popularnej stacji telewizyjnej.

— Jest pan dnem dna. Żenada. Za nasze pieniądze. Wstyd — napisała jedna z internautek w prywatnej wiadomości na Instagramie do Jakimowicza.

To, co odpisał jej później prezenter, przeszło jej najśmielsze oczekiwania, wprost nie można w to uwierzyć.

— A ty brzydką, brudną, zapyziałą świnią. Za nasze? Nie ośmieszaj się idiotko — odpisał jej gwiazdor TVP, który opatrzył wiadomość wieloma śmiejącymi się minkami.

Pod postem kobiety pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci nie kryli swojej wściekłości i oburzenia.

  1. Do sieci trafiło niesamowite zdjęcie ślubne sprzed 50 lat. Wszyscy Polacy znają osoby z fotografii, poznajecie ich?
  2. Polska, XXI wiek. 23 lata był niewolnikiem, odbito go wychudzonego i przerażonego
  3. Dziś odeszła legenda. Łzy, rozpacz i niedowierzanie

Jarosław Jakimowicz odniósł się do sytuacji z internautką

Jarosław Jakimowicz postanowił odnieść się do całej tej sytuacji. Dodał specjalny post na Instagramie, w którym wyjaśnia swoją reakcję na tę zaczepkę.

— Pisze do mnie osoba, której nie znam i nigdy nie miałem z nią nic wspólnego, nie widzę zdjęcia, imienia. Wyzywa mnie, że jestem DNEM DNA! Takich zaczepek i podpuszczania mam ok. 30 dziennie — napisał na początku posta, w którym nie krył swojego oburzenia całą tą sytuacją.

— Rzadko, ale reaguje, osoba ta dostaje ripostę. I co robi dalej? Wrzuca skan naszej korespondencji na Twitterze i zaczyna się obława na mnie, czyli na chama i łobuza! CHORE ZAKŁAMANIE DO GRANIC MOŻLIWOŚCI — dodawał w dalszej części prezenter.

A wy po czyjej stronie jesteście, myślicie, że Jarosław Jakimowicz przesadził? Nie od dzisiaj wiadomo, że jest trochę kontrowersyjny, ostatnio zadał gościowi bardzo dziwne pytanie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP
instagram.com/jaroslaw.jakimowicz/

Prezenter TVP obraził kobietę w wiadomości prywatnej.

Ta wszystko upubliczniła na Twitterze.

TVP
fot. instagram.com/jaroslaw.jakimowicz

Gwiazdor popularnej stacji odniósł się do całego zdarzenia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragedia na południu Polski, ogromny pożar szkoły. Pilna ewakuacja, na miejscu 20 zastępów strażaków
  2. Wielki strach i krzyki na pokładzie samolotu. Służby wkroczyły do akcji
  3. „Familiada” świętuje 26 urodziny, oglądacie? Pamiętacie kultowe wpadki?
  4. Mąż Haliny Mlynkovej nagle zabrał głos. Nikt się nie spodziewał, padły gorzkie słowa: „Byłaś gwiazdą, po prostu, nie żoną”
  5. Wielkie gratulacje, Janusz Chabior znowu zostanie tatą. 57-letni aktor niedawno wziął ślub
  6. W sklepie spożywczym za kilka złotych kupisz produkt, który ma cudowne właściwości zdrowotne. Jedz łyżeczkę po obiedzie i sam się przekonaj

Źródła: plotek.pl, twitter.com, instagram.com

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl