TVP: Rodzinka.pl zniknie z ekranów telewizyjnych? Najnowsze doniesienia, które szturmem obiegły media, nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Widzowie telewizji polskiej będą zmuszeni pożegnać swój ulubiony serial. Aktorzy są niezadowoleni, a jedna z gwiazd produkcji postanowiła odnieść się do decyzji podjętej przez władzę stacji.

Telewidzowie zabawne perypetie rodziny Boskich śledzić mogli od 2011 roku. Wpis, który opublikowała Małgorzata Kożuchowska -jedna z kluczowych aktorek, jest jednoznaczna. Serial nie będzie dłużej emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Wszystko wskazuje na to, że dla aktorów decyzja ta również była niemałym zaskoczeniem. Czy widzowie raz na zawsze pożegnają się z aktorami Rodzinki.pl? Doniesienia Super Expressu pozostawiają iskierkę nadziei.

TVP: Rodzinka.pl znika z telewizji

Małgorzata Kożuchowska, czyli serialowa Natalia Boska postanowiła na Instagramie odnieść się do decyzji podjętej przez TVP. Wpis aktorki nie pozostawia żadnych wątpliwości.

– Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są, to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. Rodzinka.pl – napisała gwiazda. 

Co ciekawe, okazuje się, że informacja ta była zaskoczeniem nie tylko dla fanów, ale również samych aktorów. Uwielbiany serial TVP został zakończony nagle. W dalszej części aktorka szczerze dziękuje fanom za to, że przez tyle lat byli z rodzinką Boskich. 

  1. Nie żyje uwielbiana aktorka. Odeszła niespodziewanie, smutne wieści przekazała rodzina
  2. Fani skoków zamarli podczas skoku Stocha. Tragiczny w skutkach koniec konkursu był bliski

To koniec Rodzinki.pl?

Rodzinka.pl znika z ekranów telewizyjnych, ale zgodnie z doniesieniami Super Expressu, Telewizja Polska planuje przenieść ich rodzinne perypetie na wielki ekran. Zdjęcia wystartować mają latem.

– Główny wątek fabularny będzie skierowany na młodych, czyli bohaterów Maćka Musiała, Olgę Kalicką, Zdrójkowskiego i Pawłowskiego. Wątek cioci, czyli Agaty Kuleszy, będzie najbardziej zabawny, komediowy – zdradziła Super Expressowi osoba związana z TVP.

Wszystko wskazuje na to, że wątki z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka zostaną mocno okrojone. Czekamy na reakcję reszty aktorów serialu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP
filmpolski.pl

TVP: Rodzinka.pl zniknie z ekranów telewizyjnych. 

TVP
instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Wpis Małgorzaty Kożuchowskiej nie pozostawia żadnych wątpliwości. 

TVP
filmpolski.pl

Latem mają ruszyć zdjęcia do wersji kinowej. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę
  3. Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem
  4. Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Chodzi o jej wygląd, przesadziła?
  5. Zaniedbane małżeństwo poddało się metamorfozie. Szczęka opada, wyglądają jak inne osoby
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: tvp.pl

Poprzedni artykułNajmniejszy pies świata mieszkał we Wrocławiu. Chihuahua mierzył tylko 6 centymetrów
Następny artykułCena pączków u Magdy Gessler zwala z nóg. Trzeba wydać jeszcze więcej niż w zeszłym roku
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.