TVP poinformowało o tragicznym zdarzeniu. Niestety nikt nie spodziewał się takiego rozwoju sytuacji, ale nic już nie można zmienić. Dzisiaj ciężko odzwyczaić się od podobnych przypadków, jest ich coraz więcej. Policja natychmiastowo zjawiła się na miejscu zdarzenia. Niepokój na twarzach przechodniów mówił wszystko.

Informacja przekazana przez TVP jest po prostu niezwykle smutna. Z Łodzi napłynęły wiadomości, które wstrząsnęły czytelnikami w całym kraju. Sytuacja jest dramatyczna i niestety nie ma już odwrotu. Przestroga dla wszystkich kierowców.

TVP przekazuje fatalne informacje

Jak informuje TVP, w piątek około godziny 17:30 doszło do zderzenia skutera z tramwajem przy ul. Limanowskiej w Łodzi. Okoliczności wypadku ustala policja pod nadzorem prokuratury. Niestety kierujący skuterem 51-latek zmarł.

Wypadek wyglądał dramatycznie. Przechodnie, którzy byli świadkami zdarzenia, są wstrząśnięci. Ta sytuacja udowadnia, że na drodze nie ma żartów i należy zachowywać szczególną ostrożność.

  1. Dramat w restauracji McDonald’s. Kobieta zginęła na miejscu
  2. Nie żyje najstarszy człowiek świata. Nie mógł sobie odmówić niezdrowej „przyjemności” nawet tuż przed śmiercią

Policja ustala przebieg zdarzeń

Na miejscu wypadku bezzwłocznie pojawiła się policja. W rozmowie z tvp.info.pl Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi przekazał – Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 51-letni kierujący skuterem aprilla, jadąc ulicą Limanowskiego od Zachodniej, podczas skręcania w ulicę Klonową wjechał pod nadjeżdżający z przeciwka tramwaj.

Z przeprowadzonych badań wyszło, że w momencie wypadku kobieta kierująca pojazdem szynowym była trzeźwa. Niestety mężczyzny nie udało się uratować – Mężczyzna trafił do szpitala. Z uwagi na odniesione obrażenia lekarzom nie udało się uratować jego życia – dodaje Adam Kolasa.

Sytuacja z Łodzi udowadnia, że na drodze trzeba zachować szczególną ostrożność.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Wypadek tramwaj skuter łódź
fot. lodzka.policja.gov.pl/

Mimo interwencji służb ratunkowych kierujący skuterem nie przeżył zderzenia z tramwajem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niebywałe, media dotarły do Tymoteusza Szydło. Wszyscy byli w błędzie? Odkryli ukrywaną tajemnicę?
  2. Nagła awantura na antenie w TVN24. Na żywo padły obelżywe słowa i mnóstwo wulgaryzmów, sytuacja, jakiej nie było
  3. Kochaliśmy go za kultowe polskie filmy i seriale. Polskę obiegła wiadomość o jego śmierci
  4. Co się stało? Big Boy z ”Gogglebox” żegna samego siebie. ”Spoczywaj w pokoju”
  5. Dziś Polaków czeka ogromna zmiana. W całym kraju zaskoczenie
  6. Ponure wieści o chorej na nowotwór Ochojskiej. Ogromne osłabienie, proszę się trzymać, pani Janino, walka Polki z głodem na świecie imponuje wszystkim

Źródła: tvp.info.pl, lodzka.policja.gov.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Poprzedni artykułLekarka uspokoiła rodziców, mówiąc, że to tylko katar. Kilkanaście godzin później Maksio już nie żył
Następny artykułIzabela Janachowska napisała list do Morawieckiego. Znamy jego treść, wstrzymajcie oddech
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl