Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > TVP już znalazło kogoś na miejsce Barbary Kurdej-Szatan. W programie zastąpi ją gwiazda „M jak miłość”
Marta Kulik
Marta Kulik 24.10.2019 20:53

TVP już znalazło kogoś na miejsce Barbary Kurdej-Szatan. W programie zastąpi ją gwiazda „M jak miłość”

barbara kurdej-szatan
fot. screen YouTube.com/Dominik Teusz

TVP już zastąpiło Barbarę Kurdej-Szatan. W lubianym programie zastąpi ją gwiazda również od wielu lat związana z M jak miłość. Koleżanka z planu podobno ustala już ostatnie szczegóły i w końcu zajmie miejsce byłej prowadzącej.

Barbara Kurdej-Szatan niedawno straciła wszystkie programy rozrywkowe TVP. Od pewnego czasu gwiazda pojawia się już tylko w M jak miłość. Okazuje się, że to właśnie koleżanka z planu zastąpi ją w tanecznym show Dance, Dance, Dance. Wybór produkcji padł na… Katarzynę Cichopek.

TVP: Barbara Kurdej-Szatan zastąpiona

Zmiany w TVP trwają. Po tym, jak ze względu na głośne wyrażenie swoich poglądów Barbara Kurdej-Szatan została zwolniona, ktoś musiał zastąpić ją w kilku programach. W The Voice of Poland zastąpiła ją Marcelina Zawadzka, a w The Voice Kids Ida Nowakowska. Okazuje się, że prowadzącą Dance, Dance, Dance zostanie Katarzyna Cichopek.

Świetnie sprawdza się w programie, dodatkowo jest bardzo lubiana przez widzów i ma pojęcie o tańcu. To najlepszy z możliwych wyborów. W dodatku ma jeszcze M jak miłość – zdradza osoba z produkcji w rozmowie z Super Expressem.

tvp

Jak informuje se.pl, ostatnie rozmowy wciąż trwają, a Katarzyna Cichopek ma jedno, szczególne życzenie. Gwiazda podobno chce, aby w programie pojawił się też jej mąż, Marcin Hakiel. Tancerz miałby zasiąść w fotelu jurora. Wygląda na to, że w ostatnich miesiącach Katarzyna Cichopek wraca na szczyt. Od niedawna prowadzi też Czar par, kultowy teleturniej TVP.

Gdzie pracuje Barbara Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan pracuje w M jak miłość od 2014 roku. Gwiazda wciela się w rolę Joanny Chodakowskiej i obecnie to jej jedyna praca w TVP. Po odejściu z Telewizji Polskiej media spekulowały, że teraz aktorka na dłużej zwiąże się z Polsatem. Barbara Kurdej-Szatan występuje w trwającej właśnie edycji Tańca z gwiazdami.

tvp

Od kilku lat Barbara Kurdej-Szatan jest twarzą jednej z sieci komórkowych, od niedawna reklamuje też szampony znanej marki. Gwiazdę można też zobaczyć w wielu polskich filmach i serialach. Od 2017 roku gra w W rytmie serca, a oglądać mogli ją także widzowie Pierwszej miłości czy Wmiksowani.pl. W jakich filmach grała Barbara Kurdej-Szatan? Barbara Kurdej-Szatan grała w filmach takich jak Narzeczony na niby, Wkręceni 2, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Pech to nie grzech czy Dzień dobry, kocham cię.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. Michał Szpak przywitał na świecie siostrzenicę. Utknął na lotnisku w drodze do szpitala
  3. Barbara Brylska dziś zachwyca jak kiedyś. Ma prawie 80 lat i wciąż zniewala urodą
  4. Katarzyna Dowbor przeżywa trudne chwile. Jej mama miała wypadek
  5. Najlepsi mężowie mają jeden z tych 4 znaków zodiaku. Ślub z nimi to gwarancja wielkiego szczęścia
  6. Zostawił 5-miesięczne bliźniaczki z opiekunką, wszystko nagrywała ukryta kamera. Gdy zobaczył, co zrobiła kobieta, natychmiast wezwał policję