TVP przekazuje fatalne wiadomości z kraju. Po raz kolejny wydarzyła się sytuacja, która mrozi krew w żyłach. Polacy są zaniepokojeni ogromną falą przypadków, których w ostatnim czasie jest coraz więcej. Niestety, mimo starań już nic nie dało się zrobić. Służby miały bardzo dużo pracy.

Wiadomość przekazana przez TVP nie napawa optymizmem. Niestety kolejny raz jesteśmy świadkami, kiedy należy zachowywać szczególną ostrożność. Ilość takich przypadków w ostatnim czasie przeraża, dlatego służby zalecają, by zachowywać chłodny umysł i mieć oczy szeroko otwarte.

TVP przekazało fatalną informację

Jak informuje TVP, dziś w godzinach porannych doszło do fatalnej sytuacji. Pod Aleksandrowem Kujawskim miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek, w wyniku którego zginął mężczyzna. Portal remiza.pl podaje, że kierujący samochodem marki Infiniti stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w stojące przy drodze drzewo. Uderzenie było na tyle potężne, że z auta zostały zaledwie strzępy.

Do wypadku doszło na drodze powiatowej w miejscowości Raciążek w województwie kujawsko-pomorskim. Warunki pogodowe były niesprzyjające, co przełożyło się na utrudnienie w prowadzeniu pojazdów. Godziny poranne na drogach należą do jednych z najgęściej zapełnionych, a co za tym idzie, ryzyko wystąpienia wypadków jest największe i najbardziej prawdopodobne. 

  1. Pazura nie chciał pocałować Anny Przybylskiej na planie. Aż ciężko uwierzyć w powód, komentarz Ani zwala z nóg
  2. Pilne ostrzeżenie sanepidu. Szczególnie zagrożone są dzieci
Na miejscu bezzwłocznie pojawiły się odpowiednie służby

TVP podaje, że świadkowie natychmiastowo powiadomili służby porządkowe. Chwilę później na miejscu pojawiła się karetka oraz zastępy straży pożarnej. Wypadek był tak makabryczny, że z auta nie pozostało prawie nic. Widok jest naprawdę koszmarny.

W rozmowie z Radiem Pik Marta Białkowska-Błachowicz, rzeczniczka aleksandrowskiej policji poinformowała o całym zajściu:

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Infiniti stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia kierowca poniósł śmierć na miejscu. W tej chwili trwają czynności na miejscu.

Takich sytuacji na Polskich drogach pojawia się coraz więcej. Informacja przekazana przez TVP może być przestrogą dla wszystkich kierowców. Rodzina zmarłego pogrążona jest w żalu.

Kierujący autem jechał sam.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Zdjęcia z wypadku wyglądają fatalnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Odłożenie na później powrotu dzieci do szkół. Poznaliśmy konkretną datę, media przekazały właśnie komunikat pochodzący z polskiej miejscowości
  2. Dariusz Piontkowski skomentował ważną kwestię dla wielu nauczycieli i uczniów. Wielu będzie wściekłych
  3. Zenon Martyniuk ma poważne kłopoty. W TVP już poznali prawdę, nie puszczą jej płazem
  4. Koszmar rodziców 12-latki. Zmarła, niedługo po tym wróciła do życia na godzinę
  5. Z ostatniej chwili: Potężna awaria w Warszawie. Tysiące mieszkańców ucierpi
  6. W piekarniku zrobisz lepszą karkówkę niż na grillu. 1 składnik podkręci jej fenomenalny smak, rodzina będzie zachwycona

Źródła: tvp.info.pl, remiza.pl

Poprzedni artykułJustyna Żyła coraz odważniejsza. Fani nie mogą oderwać wzroku „Wow, ogień”
Następny artykułLara Gessler wyznała, jak dowiedziała się o swojej ciąży. Wszystko wyszło przypadkiem, aż ciężko uwierzyć
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl