TVP przekazało zatrważające informacje. Wiadomości obiegły media w bardzo szybkim tempie. Niestety, okazało się, że było za późno, by uniknąć tragedii. Fatalne doniesienia z jednego z polskich miast.

TVP przekazało Polakom fatalne informacje. Niestety, okazało się, że było za późno na ratunek, nie dało się nic zrobić. Nie żyje jedna osoba. Mieszkańcy są w ogromnym szoku.

TVP – fatalne informacje obiegły media

TVP przekazało fatalne informacje z jednego z polskich miast. Doszło tam do tragicznego zdarzenia. Nie żyje mężczyzna. Mimo prób podjętych przez służby ratownicze nie udało się go uratować.

Do tragicznego zdarzenia doszło w Nysie. Jak przekazało TVP, wędkarze wyłowili z Nysy Kłodzkiej ciało 40-latka. Siedząc na bulwarach rzeki, zauważyli ciało ludzkie niesione przez nurt rzeki.

Okazało się, że na pomoc było za późno. Jako pierwsi resuscytację podjęli strażacy, później do akcji ratunkowej włączyło się pogotowie.

Niestety mimo starań lekarzy, nie udało się uratować mężczyzny. Kpt. Roman Wyszka, oficer stanowiska kierowania opolskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w rozmowie z TVP poinformował:

– Niestety, przybyły na miejsce lekarz zespołu ratownictwa medycznego stwierdził zgon.

  1. Skandal w ”Kuchennych rewolucjach”. Wyzwiska i porażające słownictwo, Gessler zaczęła straszyć sądem
  2. Już w środę Polacy odczują dotkliwe skutki. Paraliż w całej Polsce, właśnie podano do wiadomości
  3. Porażające słowa eksperta. Ujawnił, co może stać się w maju, fatalna prognoza

Przyczyny zdarzenia pozostają na razie nieznane

Wciąż trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. TVP powołuje się na lokalne media, które twierdzą, że 40-latek skoczył z mostu Kościuszki wprost do rzeki. Co więcej, powodem miał być pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Służby jednak tej informacji oficjalnie nie potwierdzają. Wiadomo tylko tyle, że informacja o zdarzeniu dotarła do służb około godziny 19.12, wczoraj.

Informacje o śledztwie

Niestety służby nie poinformowały o przebiegu postępowania i przyczynie śmierci mężczyzny. Nie wiadomo czy policja wykluczyła udział osób trzecich. Na razie trwa śledztwo.

Policja ma ostatnio mnóstwo pracy w okolicach rzeki i jezior Nyskich. Przy tamtejszych zbiornikach wciąż mają miejsce niepokojące sytuacje. Na szczęście funkcjonariusze reagują szybko i większość zgłoszeń kończy się pozytywnie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

akcja ratownicza
Fot. Jan Bielecki/East News,

Sprawę bada policja.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Taniec z gwiazdami”: Edyta Zając wyjawiła, na co przeznaczy pieniądze z wygranej. Godna podziwu decyzja uczestniczki
  2. Stało się, nad Bałtykiem skończyły się przelewki. Wszystko stracili w mgnieniu oka. Mają już dość
  3. Wirusolog ujawnił, ilu zakażeń możemy spodziewać się w najbliższym czasie. Cała Polska wstrzymała oddech
  4. Tomasz: ”Najlepsze dziewczyny pochodzą z biednych rodzin. Są naiwne i zrobią wszystko, gdy szepnę im dwa słówka”
  5. Co z wejściem na cmentarze na Wszystkich Świętych? Jest odpowiedź wiceministra zdrowia
  6. Niepokojące sceny pod warszawskimi kościołami, pojawiły się doniesienia o pobiciu. Są nagrania
  7. Domowy syrop do zadań specjalnych, rozpościera nad organizmem tarczę przed wirusami i przeziębieniem. Dodaj 2 składniki i ciesz się pysznym smakiem

Źródło: opole.tvp.pl, nysa.naszemiasto.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl