Robert Janowski był jedną z największych gwiazd TVP. Burzliwe rozstanie z TVP zmusiło go do tego, aby zająć się czymś zupełnie innym. Okazuje się, że prezenter zainteresował się branżą ochrony zdrowia. Już ma w głowie nowy pomysł na biznes.

Robert Janowski przez 21 lat prowadził program Jaka to melodia, więc rozstanie gwiazdora ze stacją owiane było wielkim skandalem.

Gwiazda TVP zajmie się nowym biznesem

Kiedy media obiegła informacja, że Robert Janowski nie poprowadzi już Jaka to melodia, zawrzało. Pojawiły się głosy, że prowadzący nie zgodził się na odgórnie proponowane zmiany w programie i miał usłyszeć, że może skończyć jak Torbicka i Orłoś.

Chodzi o kręgosłup i poczucie przyzwoitości. […] Pracując w danym środowisku, musisz zgadzać się pod ideami tego środowiska, więc pracując na Woronicza, podpisujesz się pod tym, co Woronicza sobą reprezentuje, co przekazuje ludziom, jak indoktrynuje, kłamie, manipuluje – mówił w jednym z wywiadów.

Po rozstaniu z TVP Robert Janowski związał się ze stacją TV Puls, gdzie poprowadził show Gra Muzyka. Niestety program spadł po jednym sezonie. Monika Janowska komentowała wtedy w rozmowie z WP, że zawodowo wiosna zapowiada się kwitnąco dla jej męża.

Chwilę później na świecie wybuchła pandemia i wiele produkcji zostało wstrzymanych. Oprócz tego gwiazdor związany kiedyś z TVP nie mógł występować ze swoimi solowymi występami. Twoje Imperium donosi, że Janowski zajął się czymś zupełnie innym.

Nowy pomysł na biznes byłej gwiazdy TVP

Nie ukrywam, że po licznych aferach medialnych z naszym udziałem zaczęły mi dokuczać stany nerwicowe i bezsenność. Cierpię też na reumatoidalne zapalenie stawów – powiedziała Monika Janowska.

Okazuje się, że państwo Janowscy kupili komorę tlenową, z której korzystali wg własnych potrzeb. Szalejąca pandemia skłoniła ich do otworzenia gabinetu w Warszawie. Prezenter miał sam zaprojektować i wykończyć pomieszczenie, w którym postawiono komorę.

– Zainwestowaliśmy w profesjonalny sprzęt i udostępniamy go chętnym – przyznaje Janowski. Wśród pacjentów znajdują się ci, którzy przeszli COVID-19, walczą z bezsennością czy depresją.

Janowscy podkreślają, że na razie cieszy ich to, że mogą pomagać ludziom. Nie ukrywają, że mogą wykorzystać pomysł na większy biznes.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Redaktor prowadząca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa na warszawskim Uniwersytecie SWPS. Z mediami związana od ponad 7 lat. Karierę zaczynała w portalu o tematyce kobiecej, później związała się z wydawnictwem Edipresse, do którego należy m.in. Party.pl. Ostatnie lata związana z Wirtualną Polską, gdzie pisała teksty o tematyce show-biznesowej, a także reportaże społeczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: patrycjaceglinska@gmail.com