TVP podało szokujące informacje, cała polska wstrzymała oddech. Jak nieoficjalnie informuje tvp.info, kierowca autobusu, który spadł z mostu w Warszawie miał wcześniej odebrane prawo jazdy. Według portalu kierujący pojazdem komunikacji miejskiej w 2016 roku stracił licencję za nieprzestrzeganie przepisów drogowych. Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie

TVP za pośrednictwem portalu tvp.info wyjawiło nieoficjalne informacje, które zszokowały Polaków. Mężczyzna prowadzący autobus miał mieć w przeszłości problemy z prawem i stracić licencję kierowcy.

TVP podało informacje, które mogą zmienić przebieg śledztwa

W czwartek 25 czerwca oczy całej Polski były skierowane w kierunku Warszawy, gdzie doszło do tragicznego wypadku. Na trasie S8 autobus miejski przebił się przez barierki i spadł z mostu. W wyniku dramatycznych wydarzeń zginęła jedna osoba a 17 zostało rannych, stan 4 z nich stan określa się jako ciężki.

Portal tvp.info poinformował, że młody kierowca autobusu w trakcie wypadku mógł mieć w organizmie środki psychoaktywne, jednak informacja nie została oficjalnie potwierdzona przez władze. 

  1. Policja w domu gwiazdy TVN. „Doszło do naruszenia nietykalności cielesnej”
  2. Zarobki nad morzem właśnie orbitują. W kuchni w Łebie zarobisz 10 tys., zwykły sprzedawca przekąsek w Juracie może liczyć na 5 tys. złotych
  3. Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok. Wiemy, jaką decyzję podjął sąd w sprawie byłego piłkarza

Wypadek autobusu w Warszawie

Według nieoficjalnych informacji podanych przez portal tvp.info mężczyzna kierujący pojazdem miał nie przestrzegać prawa i w konsekwencji stracić prawo jazdy. Według restrykcyjnych procedur dotyczących stanowiska kierowcy autobusu miejskiego takie dane powinny widnieć w rejestrze kandydata.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie prowadzi śledztwo w sprawie tragicznego wypadku. Za spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym, w której następstwem jest śmierć człowieka grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nawet 6000 zł do emerytury. Dobre wieści dla wszystkich seniorów, niektórzy z nich zyskają wyjątkowo dużo na waloryzacji
  2. Tragiczne odkrycie w Gdyni. Niestety w basenie odkryli straszną prawdę
  3. Ogromna wpadka na antenie RMF FM. Dziennikarz nie miał pojęcia, że nadal jest na antenie
  4. Polskę obiegła dramatyczna wiadomość. Niestety, nie żyje Zbigniew Jaskulski, rodzina przekazała smutne wieści
  5. Lekarze biją na alarm. Jedno przyzwyczajenie Polaków może wpędzić do grobu, dramatyczne doniesienia
  6. Ogromny dramat Mariana Opani. Bardzo współczujemy i trzymamy kciuki

Źródło: tvp.info

 

Poprzedni artykułPracownicy apteki nie wytrzymali. Wywiesili specjalną kartkę dla turystów, opinie skrajnie podzielone
Następny artykułAnna Popek świętuje 52 urodziny. Czego życzycie uwielbianej dziennikarce?
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.