TVP: na program Czar par wszyscy czekają z niecierpliwością. Show powraca na ekrany po 23 latach. Przez 12 tygodni będziemy obserwować zmagania par, które będą wykonywać nieprzeciętne zadania. Jedną z uczestniczek będzie Izabella Krzan Widzowie dostrzegą chłopczycę, a nie dziewczynę w krótkiej spódniczce- zapowiada. 

Czar par to show, które wraca na ekrany po 23- letniej przerwie. Kiedy władze TVP zapowiedziały jego powrót w mediach naprawdę zawrzało. Producenci odkrywają przed nami kolejne tajemnice, a emocje rosną. W jury na pewno zasiądzie Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, a niedawno dowiedzieliśmy się, że jedną z prowadzących będzie Izabella Krzan. Dziewczyna wiąże z programem duże szanse.

Kim jest Izabella Krzan? 

Izabella Krzan to polska modelka, Miss Polonia 2016, była siatkarka, tancerka i prezenterka telewizyjna. Ma 24 lata, urodziła się w Olsztynie, a na co dzień studiuje w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. 

Karierę rozpoczęła w 2011 roku, kiedy zdobyła tytuł Miss Nastolatek Warmii i Mazur. W 2014 została III Wicemiss Warmii i Mazur, a dwa lata później cieszyła się tytułem Miss Polonia i biletem na Filipiny, gdzie wzięła udział w wyborach Miss Universe. 

Teraz jest prezenterką telewizyjną, znana jest z Koła Fortuny, prowadzi cykl reportaży w programie Pytanie na śniadanie emitowanym na TVP.

Ponadto modelka może pochwalić się klasą „A” w tańcach standardowych i klasą „B” w tańcach latynoamerykańskich. 

Izabella Krzan w nowym programie TVP Czar par

Prezenterka wiąże z programem TVP duże nadzieje. Uważa, że teraz będzie mogła pokazać światu swoją prawdziwą osobowość. Najczęściej widzimy ją w szpilkach i w sukience, ale była Miss Polonia nie ukrywa, że tak naprawdę to tylko pozory. 

– To jest taki program, w którym będę mogła pokazać więcej swojego charakteru, będą mogła bardziej być sobą. Może widzowie dostrzegą drzemiącą we mnie chłopczycę, a nie tylko tę dziewczynę na szpilkach i w krótkiej spódniczce. – jak podaje portal Kobieta Interia, takie nadzieje z programem TVP wiąże piękna Polka. 

Miejmy nadzieję, że program da Izabelli okazję do pokazania swojej prawdziwej osobowości. 

Zobacz zdjęcia:

tvp
facebook.com/kolofortunytvp

Izabella Krzan ma już doświadczenie w prowadzeniu telewizyjnego show. Zdobyła je u boku Rafała Brzozowskiego prowadząc Koło Fortuny.

izabella krzan bez stanika
instagram.com/izabellakrzan

Gwiazda TVP uważa, że pomimo wizerunku kobiety w szpilkach i w spódniczce to tak naprawdę w głębi duszy jest chłopczycą. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Druga „siostra” Piotra Woźniaka-Staraka zabrała głos. „Byłeś jedną z najbliższych osób w moim życiu”
  3. Magda Steczkowska opowiedziała o rodzinnym dramacie. Bliską jej osobę dotknęła ciężka choroba
  4. Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka zabrała głos: ”Żył szybko, jakby wiedział, że musi się spieszyć”
  5. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  6. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało

źródło: wikipedia.pl, kobieta.interia.pl

Poprzedni artykułTo już oficjalne – „Matrix 4” niedługo trafi do kin. Keanu Reeves potwierdził swój udział
Następny artykułJulia Wieniawa o życiu: „Żyję w złotej klatce, obstawiona kontraktami reklamowymi i komercyjnymi produkcjami”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.