TVP przekazało najnowsze informacje dotyczące przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una. Od jakiegoś czasu media światowe donosiły, że stan przywódcy jest zły, a nawet mówiono o tym, że dyktator mógł nie przeżyć operacji serca. Korea Południowa wystosowała apel.

TVP przekazało informacje, które dotyczą przywódcy Korei Północnej. Na podstawie doniesień medialnych z kilku państw twierdzono, że Kim Dzong Un znajduje się w bardzo złym stanie zdrowia. Telewizja Polska przekazuje apel Korei Południowej, która odniosła się do tematu.

TVP – nowe informacje na temat Kim Dzong Una

Niektóre medialne doniesienia były dość poważne. Twierdzono bowiem, że przywódca Korei Północnej jest w bardzo złym stanie, a nawet, że nie żyje. Te informacje sprawdziła Korea Południowa, która zapewnia, że wiedziałaby o nieprzewidzianych działaniach. Takich jednak nie zaobserwowano. Dlatego Korea Południowa apeluje o rozwagę w kwestii przypuszczeń na temat stanu zdrowia Kim Dzong Una.

Jak czytamy na tvp.info, Moon Chung-in, jeden z głównych doradców południowokoreańskiego prezydenta Mun Dze Ina przekonuje, że nie ma żadnych powodów, by przypuszczać, że coś dzieje się z przywódcą Korei Północnej. Dziś północnokoreańskie media poinformowały, że ich przywódca wyraził wdzięczność robotnikom budującym ośrodek turystyczny w regionie Wonsan. Mimo to, media Północnej Korei nie publikują żadnych nowych zdjęć przywódcy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pracownik firmy kurierskiej zakażony koronawirusem. Wszczęto procedurę, zarządzono kwarantannę
  2. Jest oficjalne stanowisko rządu Korei Płd. Wyjawili stan Kim Dzong Una, ogromne zaskoczenie
  3. Eleni kończy dziś 64 lata. Artystka nie miała lekkiego życia, czego jej życzycie?
  4. Nigdy nie róbcie z nimi dwóch rzeczy. Wystarczy chwila nieuwagi, a konwalie mogą zabić
  5. Izabela Janachowska wpadła na pomysł, jak zarobić w czasie pandemii. Panny młode będą zachwycone
  6. Minister podała datę odmrożenia gospodarki. Wiele osób, może być zaskoczonych

Źródło: tvp.info

Poprzedni artykułMinisterstwo zdrowia zapowiada zmiany. Kwarantanna, wychodzenie z domu, testy na koronawirusa
Następny artykułKatarzyna Bosacka pokazała ślubne zdjęcie z mężem sprzed 23 lat. Fani są zachwyceni jej wyglądem
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl