Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marta Manowska miała wypadek. Odwołano nagrania do „Rolnik szuka żony”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 27.08.2019 15:36

Marta Manowska miała wypadek. Odwołano nagrania do „Rolnik szuka żony”

TVP
twitter.com/tvp_info

TVP: Marta Manowska miała wypadek, przez który odwołano nagrania do Rolnik szuka żony. Gwiazda poinformowała o zdarzeniu swoich fanów na Instagramie. W jakim stanie jest prezenterka i co dalej z jej programami?

Marta Manowska jest jedną z najbardziej lśniących gwiazd TVP. Dzięki programowi Rolnik szuka żony stała się ulubienicą nie tylko widzów, a również decydentów stacji, którzy angażują ją w kolejne projekty. Niestety prezenterka miała w ostatnim czasie wypadek, który uniemożliwił jej pracę na planie. Opowiedziała o nim na swoim Instagramie.

TVP: Marta Manowska miała wypadek

Marta Manowska kilka miesięcy temu doznała wypadku podczas uprawiania sportów wodnych. Kontuzja nie była bardzo poważna, toteż gwiazda kontynuowała pracę na planie Rolnik szuka żony. Tym razem niestety doszło do poważniejszego wypadku. Prezenterka TVP miała kolizję samochodową, o której opowiedziała na Instastory.

Jeżdżę od 18. roku życia, zdałam prawo jazdy za pierwszym razem, przejechałam 140 tys. km poprzednim samochodem, obecnym 10 tys. km, mam sportowe auto z dużą pojemnością silnika. Jechałam bardzo powoli – zaczęła Manowska.

– Droga była pusta. Wystarczyła sekunda nieuwagi, abym zatrzymała się na samochodzie przede mną. Inne samochody ruszyły, a auto przede mną hamowałoSpuściłam wzrok na sekundę. Nie odpisywałam na SMS-y, nie nagrywałam Instastory, nie pisałam maili – kontynuowała.

Okazuje się, że drobna stłuczka ma swoje spore konsekwencje zdrowotne.

Uderzyłam klatką piersiową o kierownicę, wyskoczyła dolna poduszka, obiłam sobie nogi i ręce, miałam ból w barku od pasów, ból miednicy od dolnych pasów– zakończyła gwiazda.

Jak donosi dziennik Fakt, nie są to jedyne obrażenia, jakich doznała gwiazda TVP. Marta Manowska miała problemy z okiem, gorączkę oraz dreszcze, a gdy zjawiła się u lekarza okazało się również, że ma ostre zapalenie ucha, oka, gardła oraz dróg oddechowych. Gwiazda musiała zacząć brać antybiotyk oraz zrobić sobie przymusowy wolny tydzień, toteż nagrania programu Rolnik szuka żony opóźnią się właśnie o ten okres. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Co prowadzi Marta Manowska?

Marta Manowska prowadzi program Rolnik szuka żony, jednak nie jest to jedyny jej projekt w TVP. Widzowie na tyle ją polubili, że prezenterka dostała kolejne propozycję od stacji. Po sukcesie Rolnika była prowadzącą program Sanatorium Miłości, który również okazał się wielkim hitem, co zaowocowało nowym, tym razem muzycznym projektem. Od grudnia Marta Manowska będzie gospodynią programu The Voice Senior. Będziecie oglądać?

Zobacz zdjęcia Marty Manowskiej:

TVP

Marta Manowska miała wypadek samochodowy.

TVP

Gwiazda musi brać antybiotyk i wziąć tydzień wolnego.

TVP

Przez niedyspozycję Manowskiej opóźniły się nagrania do Rolnik szuka żony.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Mateusz Damięcki opublikował mocny wpis na Instagramie. Pisze o Kościele, narodowcach i LGBT
  3. Bilety na koncert Roksany Węgiel nawet za 999 złotych. W cenie same rewelacje
  4. Pisarz pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka. Napisał dotąd nieznane fakty z jego życia
  5. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  6. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało