TVP po emisji koncertu na żywo z okazji Dnia Matki wzbudziło spore kontrowersje, a internauci zarzucili stacji brak przestrzegania wprowadzonych obostrzeń, związanych z koronawirusem. Zarząd spółki World Media zdecydowanie zaprzecza wszelkim insynuacjom, wskazującym na zorganizowanie wydarzenia rozrywkowego z udziałem publiczności – dementuje Telewizja Polska w oficjalnym oświadczeniu.
 
26 maja z okazji Dnia Matki, TVP zorganizowało koncert, podczas którego zdaniem widzów złamano panujące obostrzenia. Internauci zarzucili stacji, że podczas wydarzenia zarówno na widowni jak i scenie nie zachowano odpowiedniego dystansu, a zgromadzeni nie mieli na twarzach maseczek. Twój koncert jest lepszy niż mój – piszą oburzeni. 
 
 
TVP złamało obostrzenia
 
Podczas koncertu TVP Dla Ciebie Mamo na scenie warszawskiego teatru wystąpili Zenek Martyniuk, Boys, Weekend, Classic, 
Daj to Głośniej, Exited, oraz Roksana Węgiel, Brathanki, Leszcze, Adam Stachowiak i Trubadurzy, a całość oglądali nie tylko widzowie zgromadzeni przed telewizorami, ale również ci zasiadający na widowni teatru. Internauci są wściekli. 
 
 
 
– W TVP koronawirus jak widać, nie istnieje – pisali pod relacją na żywo oburzeni internauci.
 
Jak to jest? W kościele obowiązek noszenia maseczki, a na widowni na koncercie w TVP bez maseczek i brak dystansu na scenie? Czyżby wszyscy byli z jednej rodziny? – pytali z niedowierzaniem.
 
– A to przepraszam, jest zakaz koncertów i zgrupowań a TVP organizuje takie coś i tancerki jedna koło drugiej, mimo że nie są rodziną? – komentowali zniesmaczeni.
 
Co TVP ma na swoją obronę?
  1. „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Adam nie wytrzymał. Wydał mocne oświadczenie, miał już dość kłamstw
  2. Niestety, dotarła do nas smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej Szaniawski
  3. Widzowie Polsatu go uwielbiali. Niestety, przez chorobę musiał zakończyć karierę
TVP wydało oświadczenie 
 
Zarząd spółki World Media zdecydowanie zaprzecza wszelkim insynuacjom, wskazującym na zorganizowanie wydarzenia rozrywkowego z udziałem publiczności – napisała spółka w oficjalnym komunikacie. 

TVP uważa, że żadne z restrykcji nie zostały złamane podczas koncertu, a zgromadzona publiczność była podstawionymi aktorami.

– Osoby zgromadzone w Teatrze im. Arnolda Szyfmana w Warszawie w dniu 26 maja 2020 r. nie stanowiły publiczności – w znaczeniu prawnym, a pełniły rolę zaangażowanych aktorów – statystów, zgromadzonych na scenie – czytamy w oświadczeniu.

Czy takie wyjaśnienia wystarczą oburzonym widzom? Przypominamy, że póki co wciąż istnieje zakaz organizacji imprez, a instytucje takie jak teatry czy kina, pozostają zamknięte do 6 czerwca.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP
Fot. Fragment Koncertu Dla Ciebie Mamo, TVP

Internauci uważają, że TVP złamało panujące obostrzenia.

Telewizja wystosowała oświadczenie, w którym dementuje pomówienia na ten temat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  2. Zniosą znienawidzony zakaz, jest potwierdzenie. Padła dokładna, możliwa data
  3. Polacy na potęgę wykupują ze sklepów jeden sprzęt. Lepiej się pospieszyć, magazyny już prawie puste
  4. Lidl swoją nową ofertą przebił wszystkich. Już od soboty w sklepach prawdziwy hit
  5. Koniec mentoli. Do sprzedaży wchodzi zupełnie nowa generacja
  6. Majątek nowej prezes Sądu Najwyższego zwala z nóg. Ujawniamy

źródło: film.interia.pl

Poprzedni artykułKto w dzieciństwie oglądał „Domowe przedszkole”? Aż łezka się w oku kręci
Następny artykułEkspert ostrzega Polaków: „Z takiego wesela będziemy mieli ognisko epidemiczne”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.