Lelum.pl

fot. filmpolski.pl

Piękny hołd dla Pawła Królikowskiego w TVP. Gwiazdy nie mogły powstrzymać łez

29 Lutego 2020

Autor tekstu:

Zuzanna Niedzielska

TVP startuje z show wokalnym, w którym udział biorą znane polskie gwiazdy. W pierwszym odcinku programu mogliśmy być świadkami pięknego hołdu dla zmarłego Pawła Królikowskiego. Czyj występ wzruszył jury do łez?

TVP startuje z show wokalnym, w którym udział biorą znane polskie gwiazdy. W pierwszym odcinku programu mogliśmy być świadkami pięknego hołdu dla zmarłego Pawła Królikowskiego. Czyj występ wzruszył jury do łez?

Pierwszy odcinek programu Star Voice. Gwiazdy mają głos emitowanego na kanale TVP 2 już za nami. Swój talent wokalny zaprezentowało przed jury jedenaście polskich gwiazd. Jeden występ ze względu na ostatnie okoliczności wzbudził szczególne emocje.

Hołd dla Pawła Królikowskiego

28 lutego na antenie TVP pojawiło się wiele znanych osób, ale to jeden występ wzbudził szczególnie wiele emocji. Był to piękny gest dla Pawła Królikowskiego.

Aktor teatralny i filmowy Tadeusz Chudecki, zaprezentował utwór Tę pozytywną, choć nostalgiczną w słowach piosenkę zadedykował swojej przyjaciółce, która zmaga się z chorobą. W związku z ostatnimi okolicznościami, przywołano również pamięć o aktorze Mężczyzna zmarł 27 lutego.

-Od wczoraj, jak śpiewałem tę piosenkę na próbach i dzisiaj, i teraz przed państwem, to oczywiście nie mogłem nie myśleć o Pawle Królikowskim. Chciałem tylko powiedzieć, ponieważ to jest jedyna smutna piosenka, która była w dzisiejszym koncercie i piosenka o pożegnaniu, ktoś, kto się żegna, już liczy na to, że będzie spotkanie. Chciałem powiedzieć: Paweł dziękujemy ci, że byłeś z nami, trzymaj się i do zobaczenia – mówił Tadeusz Chudecki.

Najbardziej poruszona była Majka Jeżowska, która z trudem powstrzymywała łzy. Oprócz niej w jury TVP zasiedli Helena Vondrackova i Mariusz Kałamaga, którzy wspólnie przyznali Tadeuszowi 13 punktów, na 18 możliwych.

TVP: Star Voice. Gwiazdy mają głos

W programie udział biorą: Przemysław Babiarz, Monika Pyrek, Marcel Sabat, Beata Chmielewska-Olech, Milena Sadowska, Aleksiej Jarowenko, Marcin Urbaś, Ola Szwed i Robert Koszucki. Według głosowania jurorów, zwycięzcą odcinka został Tadeusz Chudecki, jednak to SMS-y widzów TVP zaważyły o wygranej. Publiczność zdecydowała, że to Aleksiej Jarowenko, gwiazdor serialu i tak się stało. Nagrodę pieniężną ma przeznaczyć na cel charytatywny, pomoc dzieciom w walce z nowotworem.

Program TVP jest kontynuacją kultowego Jak oni śpiewają z lat 2007–2009, emitowanego na Polsacie. Pojedynek toczy się o słynny Diamentowy Mikrofon, a także nagrody w formie pieniężnej o łącznej wartości 200 tysięcy złotych. Po każdym odcinku zwycięzca ogłosi wybrany przez siebie cel.

A czy Wy macie już jakiegoś faworyta?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP

Tadeusz Chudecki złożył piękny hołd Pawłowi Królikowskiemu.

TVP

W programie TVP o nagrodę walczyło 11. gwiazd.

TVP

Choć wykonanie przez Tadeusza piosenki Boso zwyciężyło punktami od jury, to finalnie widzowie wybrali sms-owo innego uczestnika – Aleksieja Jarowenko.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: se.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Mistrzyni Polski i córka byłego prezydenta wspierają Kubackich. Wymowny "gest" Aleksandry Kwaśniewskiej
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Joanna Racewicz 20 lat temu wyglądała jak kompletnie inna osoba. Aż trudno uwierzyć
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Allan wyniósł się na swoje, ma piękną dziewczynę. Co na to Edyta Górniak? "Jest go dla mnie coraz mniej"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Synek Barbary Kurdej-Szatan wyszedł od fryzjera, ludzi zatkało. "Oczywiście się spłakałam"
Czytaj więcej >
Zuzanna Niedzielska

Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]