TVP ogłosiło bardzo ważną wiadomość w sprawie wyborów prezydenckich. Widzowie nie spodziewali się, że stacja telewizyjna tak szybko podejmie decyzję. Jak ogłosiło Centrum Informacji TVP, planowana jest debata wyborcza pomiędzy kandydatami na głowę państwa w II turze wyborów.

Widzowie nie spodziewali się, że publiczna telewizja zdecyduje się na taki krok. Jak ogłosiło Centrum Informacji TVP, debata wyborcza pomiędzy Rafałem Trzaskowskim a Andrzejem Dudą odbędzie się 6 lipca i będzie transmitowana przez trzy stacje polskiej telewizji.

TVP ogłasza termin drugiej debaty wyborczej 

Telewizja Polska ogłosiła, że debata pomiędzy dwoma kandydatami na stanowisko prezydenta odbędzie się 6 lipca o godzinie 21:00 w miejscowości Końskie w województwie świętokrzyskim.

Miejscowość jest nieprzypadkowa i nawiązuje do Grzegorza Schetyny, przewodniczącego Platformy Obywatelskiej, które powiedział w wywiadzie z magazynem Do rzeczy w roku 2016, że wybory wygrywa się w Końskim, nie w Wilanowie.

  1. Michał Wiśniewski pokazał nową żonę. Nikt nie spodziewał się zobaczyć jej w podobnych okolicznościach
  2. Zamiast do lodówki lub zamrażarki, włóż koperek do słoika. Powód zachwyca, już nigdy nie zrobisz inaczej
  3. Dagmara Kaźmierska przekazała radosną nowinę. Gratulacje płyną z całej Polski, jej życie bardzo się zmieni

Debata w telewizji TVN

Rafał Trzaskowski podczas wieczoru wyborczego poprosił swojego kontrkandydata o wspólną debatę przed drugą turą. Na tę propozycję zareagowała telewizja TVN, Wirtualna Polska oraz Onet, którzy zaproponowali debatę na dzień 2 lipca, o godzinie 19:25.

Z kolei debata, która będzie transmitowana przez Telewizję Polską, będzie nadawana w TVP 1, TVP Polonia, TVP INFO. Jak zapowiedziało Centrum Informacyjne Telewizji Polskiej, debata będzie nowoczesna i zorganizowana w nowatorskim formacie Town Hall Debate znanym z debat prezydenckich w USA. Tymczasem Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski przygotowują się do walki o fotel prezydenta. Są już pierwsze sondaże dotyczące wyników II tury.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP
Fot. Piotr Molecki/East News, Fot. Piotr Molecki/East News

Obaj kandydaci cieszą się dużym poparciem społeczeństwa. Historia pokazała, że debata wpływa na decyzje, jakie Polacy podejmują w dniu wyborów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Jest fatalnie”. Marian Opania znalazł się w tragicznej sytuacji
  2. Skandaliczne i oburzające zachowanie w karczmie w Zakopanem. Aż się wierzyć nie chce, okropne
  3. Po wyborach Małgorzata Rozenek podjęła decyzję. Zacznie się już od września, ”zrobię wszystko, żeby walczyć”
  4. Ile zarabia prezydent? Wiemy, jakie kwoty wpływały na konto Andrzeja Dudy w 2019
  5. Polsat właśnie przekazał zatrważającą wiadomość. Wszyscy Polacy powinni się z nią zapoznać
  6. Podliczono głosy z 99% komisji. Kolejna zadziwiająca zmiana w wynikach wyborów, nie wszyscy są zadowoleni

źródło: gazeta.pl

 

 

Poprzedni artykułIzabela Janachowska pokazała zdjęcia z chrztu. Mały Christopher zachwycił fanów
Następny artykułKosmetyki powiększające usta – jakie wybrać, jakie dają efekty?
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl