TVP: kilka dni temu gwiazda stacji opublikowała zdjęcie z porodówki, dziś wiemy, że jej pociecha jest już na świecie! W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z maleństwem, a uroczy podpis zachwycił internautów. W komentarzach posypały się gratulacje, a dumna mama zdradziła oryginalne imię dziecka.

Aktorka TVP pochwaliła się radosną nowiną cztery dni po tym, jak poinformowała, że przebywa w szpitalu. Już wcześniej fani wiedzieli o tym, że na świat przyjdzie dziewczynka, ale jej imię do tej pory było wielką tajemnicą. Tak samo swoje córki nazwały Reni Jusis i Julia Pietrucha!

TVP: Maria Konarowska urodziła

Gwiazda Plebanii po raz pierwszy została mamą, o czym poinformowała na Instagramie. W ciągu ostatnich miesięcy regularnie publikowała ciążowe zdjęcia, dlatego fani w napięciu czekali na informację o porodzie. W środę na profilu Marii Konarowskiej pojawiła się fotografia ze szpitala, a jej córeczka przyszła na świat w piątek.

– Nie miałam pojęcia, że cały świat, jest w rzeczywistości taki malutki – napisała.

W komentarzach posypały się gratulacje nie tylko od fanów, ale też od innych gwiazd, między innymi od Małgorzaty Rozenek-Majdan, Michała Piróga czy Agnieszki Woźniak-Starak.

Jak ma na imię córka Marii Konarowskiej?

Córka Marii Konarowskiej ma na imię Gaja. Nietypowe imię pochodzące od Matki-Ziemi spodobało się internautom, którzy od kilku dni czekali na wspaniałą nowinę. Z mediów społecznościowych gwiazdy wiemy, że zarówno ona, jak i jej córeczka nadal przebywają w szpitalu.

TVP
instagram.com/mariakonarowska

Maria Konarowska chętnie publikowała zdjęcia ciążowe, dlatego internauci mają nadzieję, że teraz równie często będzie pokazywała swoją pociechę. Na jej profilu znajdziemy też wiele fotografii z partnerem, który nie jest związany z show-biznesem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP
instagram.com/mariakonarowska

Fani razem z aktorką odliczali czas do porodu.

TVP
instagram.com/mariakonarowska

Aktorka po raz pierwszy została mamą. Gaja przyszła na świat w piątek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wrocławskie zoo ratuje gatunek, który niemal w Polsce wyginął. Niezwykle rzadkie zwierzęta trafiły do ogrodu
  2. Filip Chajzer żartuje z zaburzeń psychicznych Internauci: ”Kiedy jesteście na dnie, Filip Chajzer puka od spodu”
  3. Zagrał Wesołego Romka w „Misiu”, zmagał się z nałogiem. Odszedł w okrutnych okolicznościach w 1997
  4. Internauci do dziś spierają się o twarz Agnieszki Radwańskiej. „Co ona ze sobą zrobiła?”
  5. Prokuratura zabrała się za byłą żonę Wiśniewskiego. Oskarżono ją o wyjątkowo haniebny czyn, mogą ją zamknąć na 10 lat
Poprzedni artykułNowożeńcy wypożyczyli na ślub Lamborghini i je rozbili. Najgorsze było jednak to, co zrobili później
Następny artykułOjciec umierał i bał się, że nie dożyje narodzin dziecka. Żona w ciąży zrobiła niewyobrażalną rzecz
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.