Tego w TVP już nie pokazali! Tegoroczna reprezentantka Polski w Eurowizji Junior Alicja Tracz zdradziła, że tuż po zejściu z anteny Roksana Węgiel i Viki Gabor bardzo jej gratulowały. 10-latka ostatecznie nie wygrała konkursu i zajęła 9. miejsce. W tym roku zwyciężczynią okazała się Francuzka Valentina.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Kto wygrał Eurowizję Junior 2020
  • Co takiego powiedziała Roksana Węgiel i Viki Gabor do Alicji Tracz
  • Jakich rzeczy dopatrzyli się internauci w występach niektórych uczestników

TVP emitowało niedzielne występy uczestników Eurowizji Junior 2020. Alicji Tracz nie udało się powtórzyć sukcesu Roxie i Viki, jednak pomimo tego dziewczyny serdecznie jej gratulowały.

TVP tego nie pokazało. Roksana Węgiel i Viki Gabor pogratulowały Alicji Tracz

Eurowizja Junior 2020 już za nami. W niedzielny wieczór konkurs dostarczył wielu emocji widzom w niemal całej Europie.

W tym roku reprezentantką Polski była 10-letnia Alicja Tracz. Polka zaśpiewała utwór I’ll Be Standing i ostatecznie uplasowała się na 9. miejscu.

Widzowie i jury zdecydowali, że najlepsza była reprezentanka Francji Valentina. Dziewczynka zaśpiewała piosenkę J’imagine, a jej wykonanie skradło serca widowni.

Po zakończeniu głosowania Alicja udzieliła wywiadu dla Pomponika, w którym ujawniła, co takiego powiedziały jej poprzednie zwyciężczynie Eurowizji. Dziewczynka była bardzo rozemocjonowana.

— Czuję się bardzo dobrze po zakończeniu konkursu. Emocje jeszcze nie opadły. Najbardziej stresującym momentem dla mnie było przyznawanie punktów. Viki i Roxie po zejściu z anteny bardzo mi gratulowały przyznała, jak donosi portal Super Express.

10-latka dodała, że występ Valentiny bardzo jej się podobał. Zdradziła, że pisały ze sobą już wcześniej na Instagramie i zapoznawały się.

Teksty wybrane dla Ciebie:

TVP transmitowało Eurowizję Junior 2020. Czy doszło do oszustwa?

Eurowizja Junior 2020 z pewnością przyniosła widzom sporo emocji. Wiele osób do końca nie było pewnych, czy konkurs piosenki się odbędzie z powodu pandemii koronawirusa.

Jednak TVP stanęła na wysokości zadania i postanowiła dostosować reguły do zastanych okoliczności. Dlatego występy uczestników były nagrane wcześniej w ich rodzimych studiach.

Wszystkie możemy dzisiaj podziwiać w sieci m.in. na oficjalnym kalane organizatorów dziecięcej wersji Eurowizji. Jedne z większych emocji wzbudził występ Białorusinki Ariny.

Na Instagramie Eurowizji Junior pojawiło się jej zdjęcie, pod którym padły mocne słowa ze strony niektórych internautów. Ludzie zarzucali jej, że zaśpiewała z playbacku.

Gdyby rzeczywiście tak było, doszłoby do poważnego naruszenia regulaminu konkursu. Czy w tegorocznej edycji dziecięcej Eurowizji doszło do oszustwa?

Podobne odczucia mają niektórzy odnośnie występu tegorocznej zwyciężczyni Valentiny. W sieci krążą różne wypowiedzi użytkowników Internetu na ten temat.

Przecież 90 proc. występu Valentiny, to playback!

Najgorszy playback — piszą.

Okazuje się, że częściowe użycie playbacku to nie złamanie zasad. Oczywiście artystka musi śpiewać na żywo, ale chórek może być puszczony z taśmy.

Oglądaliście wczorajsze występy? Kto był waszym faworytem? Sami oceńcie wokalne popisy Valentiny i Ariny.

Zobacz zdjęcie i wideo:

tvp
fot. kadr z Eurowizji, youtube.com/Junior Eurovision Song Contest

Alicja Tracz powiedziała, że po zejściu z anteny Roksana i Viki serdecznie jej gratulowały. Polka ostatecznie zajęła 9. miejsce.

Valenitna zachwyciła jurorów oraz widzów i ostatecznie wygrała konkurs. Jednak niektórzy uważają, że śpiewała z playbacku.

Podobne zarzuty postawiono Arinie.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródła: instagram.com, se.pl

 

Poprzedni artykułOglądaliście ”Bolka i Lolka”? Dzisiejsze kreskówki mają zupełnie inny klimat
Następny artykułRadny skomentował protesty kobiet: „Żeby panie źle się nie prowadziły, aborcje nie byłyby potrzebne”
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl