TVP: aktor stacji właśnie wziął ślub z popularną piosenkarką! Radosne wieści szybko obiegły media i zaskoczyły wszystkich fanów. To bez wątpienia nowa najpiękniejsza para show-biznesu!

Informacja o ślubie pojawiła się zupełnie nagle – do tej pory para nie mówiła zbyt często o swojej relacji. Media jednak obiegły już zdjęcia z ceremonii, a gratulacje napływają z każdej strony! TVP: aktor stacji i piękna piosenkarka właśnie sformalizowali swój związek. O kim mowa?

TVP: aktor stacji wziął ślub

Dziś media obiegła radosna nowina – gwiazdor seriali TVP oraz ceniona wokalistka postanowili sformalizować swój związek! O kim mowa? Józef Pawłowski to twarz znana nam z seriali TVP: aktor grał między innymi w Czasie Honoru, Bodo, Ojcu Mateuszu, a także w Diagnozie. Jego wybranką natomiast jest Klaudia Szafrańska, która jest połową znanego i cenionego muzycznego duetu XXanaXX! 

Para nigdy nie ukrywała swojego związku, jednak oboje skupiają się raczej na karierze niż na promowaniu swojego życia prywatnego. Rzadko wypowiadają się na temat swoich prywatnych spraw, wielu więc zdziwił fakt, że zakochani są już po ślubie! Zdjęcia z ceremonii pojawiły się już w internecie, a fani licznie składają gratulacje nowożeńcom.

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska wzięli ślub

Zdjęcie ze ślubu pojawiło się na instagramach Pawłowskiego i Szafrańskiej, którzy w ten sposób ogłosili nadejście nowego etapu w ich życiu. Trzeba przyznać, że niespodzianka im się udała – nikt nie przypuszczał, że para stanie na ślubnym kobiercu! Choć Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska są razem już od kilku lat, nigdy nie afiszowali się planami na wspólną przyszłość. Fani w komentarzach wyrażają zachwyt, gratulują i przyklaskują idei ślubu z dala od błysków fleszy – para nieźle wszystkich zaskoczyła! 

Pod zdjęciem gratulacje składają nie tylko fani, ale także znajomi celebryci. W ich gronie znaleźli się Maciej Musiał, Margaret, Maffashion, Marina Łuczenko, Maciej Zakościelny i Honorata Skarbek. Dołączamy się do serdecznych gratulacji i życzymy mnóstwa szczęścia na nowej drodze życia! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp: aktor
instagram.com/pawlowskijozef

TVP: aktor znany z seriali stacji wziął ślub!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKatarzyna Herman opublikowała zdjęcie z brzuszkiem. Jej słowa wzruszają
Następny artykułJoanna Scheuring-Wielgus walczy o prawa zwierząt. Tabloid ustalił, że posłanka oddała własne psy do schroniska
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.