TVP: Dziennikarz stacji zaatakował Anję Rubik! Jego słowa oburzyły tysiące kobiet, które wstawiają się za modelką. Gwiazda znana jest z walki o równość nie tylko płci, ale także innych mniejszości. Co tak oburzył dziennikarza?

Dziennikarz TVP w paskudny sposób zaatakował Anję Rubik. Czym zawiniła według niego modelka? Rubik znana jest ze swojej szeroko pojętej działalności społecznej, nikogo nie zdziwiło więc, że publicznie poparła strajk nauczycieli. Nie wszystkim się to jednak spodobało.

Dziennikarz TVP obraża Anję Rubik

Światowej klasy modelka jest kimś więcej niż ładną buzią. Aktywnie wspiera sprawy, które są dla niej ważne, a w zeszłym roku wydała głośny podręcznik do edukacji seksualnej sexed.pl. Nic więc dziwnego, że Rubik wypowiedziała się także w sprawie strajku nauczycieli, który rozpoczął się 8 kwietnia. Modelka dodała poruszający wpis na swoim instagramie:

– Z całego serca wspieram strajk nauczycieli! Jestem dumna z mojej siostry, która jest nauczycielką i wszystkich innych nauczycieli, którzy również 8. kwietnia zjednoczą się i zawalczą o swoją godność! Nauczycielki/Nauczyciele są odpowiedzialni za przyszłe pokolenia naszego kraju, za kształcenie, wychowanie, bezpieczeństwo! To wstyd, że osoby tak ważne, z tak wielką odpowiedzialnością, ledwo wiążą koniec z końcem!

Słowa poparcia dla nauczycieli nie wszystkim się jednak spodobały. Jeden z dziennikarzy TVP postanowił dać upust złości w możliwie najmniej dojrzały sposób.

Jacek Łęski z TVP obraża Anję Rubik

Prezentując wyjątkowo niski poziom kultury osobistej, Jacek Łęski z TVP odniósł się do słów Anji Rubik na swoim twitterze.

– Niby o gustach się nie dyskutuje, ale ona jakaś tak trochę brzydka, jak na modelkę, co? – napisał dziennikarz.

To nie pierwszy raz, kiedy mężczyźni z medialnego świata uciekają się do najniższych zagrań w stosunku do kobiet. Seksistowski komentarz nie spodobał się internautom, którzy zaczęli odpowiadać dziennikarzowi i bronić Anji. Ona sama jeszcze nie odniosła się do obraźliwego wpisu, a Jacek Łęski skasował już swój obrzydliwy post.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp
instagram.com/anja_rubik/

Anja Rubik jest nie tylko modelką, ale też zaangażowaną społecznie działaczką.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMąż Barbary Kurdej-Szatan to CIACHO! Pokazał gołą klatę i sześciopak!
Następny artykułMaturzyści brutalnie zamordowali 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.