TVP: Anna Popek stanęła w obronie Zofii Klepackiej. Konflikt między polską windsurferką a Kingą Rusin najwyraźniej wcale nie został zażegnany. Sportsmenka zdecydowała się opowiedzieć o całym zdarzeniu w wywiadzie dla konkurencyjnej stacji.

Ostatnimi czasy Zofia Klepacka zasłynęła z dość odważnych i budzących kontrowersje wypowiedzi. Prezenterka stacji TVN zdecydowała się bezpośrednio do nich odnieść. Kilka dni temu doszło do poważnego starcia między kobietami. Do sprawy włączyła się również dziennikarka TVP, Anna Popek.

Kontrowersyjne opinie

Zofia Klepacka nie należy do osób, które boją się głośno mówić o swoich poglądach. Sportsmenka niejednokrotnie krytykowała projekty Rafała Trzaskowskiego, które mają na celu wsparcie środowiska LGBT.

Windsurferka użyła w tym celu dość odważnych słów, podkreślając, że nie o to walczył jej dziadek oraz wyrażeń typu: LGBT może nam podskoczyć. Stanowisko Klepackiej nie do końca spodobało się Kindze Rusin, która otwarcie skomentowała jej zachowanie.

Nieprzyjemne spotkanie

Gdy obie kobiety spotkały się przed jednym z lokali wyborczych w Warszawie, atmosfera była naprawdę napięta. Dziennikarka Dzień Dobry TVN powiedziała Klepackiej, że to wstyd, by tak utytułowana i zasłużona sportsmenka praktykowała mowę nienawiści.

Ta nie pozostała dłużna Rusin, wytykając jej brak szacunku do swojej osoby. TVP: Anna Popek postanowiła zabrać głos w sprawie.

TVP: Anna Popek w obronie Zofii Klepackiej

Dzień po całym wydarzeniu medalistka gościła w jednym z programów stacji TVP, by zrelacjonować całe zajście. Anna Popek również postanowiła się do tego odnieść:

– Sama przeczytałam z dużym zdumieniem, że pewna prezenterka zaatakowała cię pod lokalem wyborczym, oceniając twoje poglądy i mówiąc, że powinnaś się wstydzić (…) — zaczęła — Jak wyglądała ta sytuacja z twojego punktu widzenia?

Tu głos zabrała Klepacka: — Wyszłam z tatą na spacer i w pewnym momencie usłyszałam krzyki i obrażanie mojej osoby. Kiedy się odwróciłam, okazało się, że to prezenterka komercyjnej telewizji. Zabrakło jej szacunku do drugiego człowieka. Ja jestem sportowcem, mamą dwójki dzieci i obywatelem. Tak samo mam prawo mieć swoje poglądy.

— Zwłaszcza że te poglądy nie są szokujące i ty masz prawo chronić swoją rodzinę i mieć prawo do wychowywania swoich dzieci — dodała Popek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP: Anna Popek
instagram.com @zofia_klepacka

Zofia Klepacka to polska mistrzyni windsurfingu oraz wielokrotna medalistka na arenie międzynarodowej.

TVP: Anna Popek
instagram.com @zofia_klepacka

Ostatnio o sportsmence zrobiło się głośno przy okazji jej śmiałych poglądów na temat środowiska LGBT.

TVP: Anna Popek
instagram.com @kingarusin

Kilka dni temu doszło do starcia między Klepacką a Kingą Rusin.

TVP: Anna Popek
instagram.com @annapopek_official

W sprawę zaangażowała się również Anna Popek, która stwierdziła, że Klepacka ma prawo wyrażać swoje poglądy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Joanna Krupa pokazała zaokrąglony BRZUSZEK! Już widać ciążę
  2. Syn Magdaleny Zawadzkiej to znany reżyser. Ma nazwisko po wybitnym ojcu
  3. Jurek Owsiak OSTRO komentował wyniki wyborów. Skrytykował Polaków

źródła: plotek.pl, instagram.com, wikipedia.org

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.