TVP: Artur Żmijewski podjął bardzo ważną decyzję i zdecydował się na niezwykły gest, a to wszystko tylko po to, aby wspomóc swoją córkę. Aktor znany z serialu Ojciec Mateusz jest w stanie zrobić wiele dla swojej córki, która mieszka daleko od domu. Kim jest córka Artura Żmijewskiego i czym się zajmuje?

Artur Żmijewski jest jednym z ulubionych aktorów telewidzów,  szczególnie damskiej części publiczności. Rola w serialu TVP – Ojciec Mateusz ugruntowała jego pozycję w branży, a także zapewniła stabilność finansową, która jak się okazuje, nie jest wystarczająca dla aktora. Artur Żmijewski podjął ważną decyzję zawodową, a wszystko zrobił dla dobra swojej córki. Na co takiego się zdobył?

TVP: Artur Żmijewski poświęcił wiele dla córki! 

Artur Żmijewski nieustannie od wielu lat jest aktywny zawodowo. Występuje w serialach, filmach, a także udziela swojego głosu, dubbingując wiele postaci. Aktor jest również ulubieńcem widzów TVP, a to za sprawą roli w serialu Ojciec Mateusz. Wydawałoby się, że Artur Żmijewski nie narzeka na brak pieniędzy, jednak jak donosi tygodnik Na Żywo aktor będzie musiał więcej pracować na planie hitowego serialu TVP i już nie tylko jako aktor, a także reżyser poszczególnych odcinków. Dlaczego Artur Żmijewski zdecydował się dodatkową pracę? Okazuje się, że jego córka Ewa na co dzień mieszka w Los Angeles, gdzie również się uczy.

– Właśnie ze względu na Ewę gwiazdor postanowił zabezpieczyć swoją przyszłość w serialu Ojciec Mateusz. Od najbliższego sezonu będzie jeszcze częściej nie tylko grał, ale i reżyserował niektóre odcinki produkcji, a co za tym idzie otrzyma wyższą gażę– wyznaje informator Na Żywo.

Wiadome jest, że życie w USA jest kilkukrotnie droższe niż to w Polsce, toteż aktor chce wspomóc finansowo swoją córkę. Nie ma się czemu dziwić. 

Kim jest córka Artura Żmijewskiego? 

Artur Żmijewski ma troje dzieci (córkę Ewę i dwóch synów: Karola i Wiktora). To właśnie córka aktora poszła nieco w jego ślady i spełnia się artystycznie. Kim jest córka Artura Żmijewskiego? Ewa Żmijewska jest wokalistką, a na co dzień mieszka w Los Angeles, gdzie uczy się w College of Music w Pasadenie.

Co więcej, córka aktora śpiewa w duecie z koleżanką, a ich zespół staje się coraz bardziej popularny w internecie. Pojawia się coraz więcej propozycji koncertów, co skłoniło Ewę do porzucenia regularnej pracy i zajęciem się dawania lekcji muzyki. Jak informuje jej koleżanka z liceum, taka praca daje jej wolność, którą niesamowicie sobie ceni. Ewa Żmijewska nie pokazuje się w mediach, myślcie, że niedługo się to zmieni i zadebiutuje na polskich salonach? 

Zobacz, jak wygląda córka Artura Żmijewskiego:

tvp
instagram.com/shandy_and_eva

Artur Żmijewski będzie więcej pracował w TVP, aby pomóc córce.

tvp
instagram.com/shandy_and_eva

Córka aktora mieszka w Los Angeles i jest wokalistką. 

tvp
instagram.com/shandy_and_eva

Wraz z koleżanką tworzą zespół. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Michał Wiśniewski chce wrócić do Dominiki Tajner? Gwiazdor zdobył się na zaskakujące wyzwanie
  2. Zarobki 30-letniej gwiazdy są astronomiczne. Niedługo może zostać miliarderką
  3. Dominika Gwit pojechała z mamą na Śląsk. Powód tej wyprawy jest przeuroczy
  4. Kinga Rusin może być dumna z córki! Iga Lis doceniona przez prestiżowy serwis „Politico”
  5. Młodziutka gwiazda „Rodzinki.pl” w ogniu krytyki. Pokazała odważne zdjęcie

 

Poprzedni artykułSkąd pochodzi Majka Jeżowska? Wychowała się w „polskim zagłębiu milionerów”
Następny artykułKsiążki na wakacje. 8 lekkich lektur idealnych na urlop
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.