TVP: Justyna Śliwowska spodziewa się dziecka! Była dziennikarka TVP pojawiła się z zaokrąglonym brzuszkiem na Charytatywnych Zawodach Dziennikarzy, a wszystkie spojrzenia skupiły się wyłącznie na niej. 

Justyna Śliwowska pojawiła się wraz z mężem, Radosławem Mrozem na oficjalnym wydarzeniu, na którym podzieliła się ze światem radosną nowiną. Chociaż prezenterka TVP 3 Białystok przez długi czas ukrywała swoje krągłości, tym razem postanowiła ujawnić, że już niedługo zostanie mamą! Czy przyszli rodzice zdradzili płeć dziecka?

TVP: Justyna Śliwowska jest w ciąży!

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety, a narodziny dziecka są bez wątpienia jedną z najbardziej wzniosłych i pięknych chwil. Nie dziwi fakt, że kobiety w stanie błogosławiony cieszą się z tego pięknego okresu. Ostatnio w polskim show-biznesie zapanował istny baby boom! Z dnia na dzień przybywa gwiazd, które spodziewają się dziecka. Wśród nich jest Ewa Farna, Natalia Klimas, a także Justyna Śliwowska! 

Najpiękniejszy czas w życiu kobiety

Dziennikarka na oficjalne wydarzenie wybrała skromną sukienkę w czarnym kolorze z elementami figur karcianych. Chociaż kreacja Justyny nie była obcisła, to podkreślała sporych rozmiarów ciążowy brzuszek. Chociaż przyszli rodzice nie zdradzili mediom terminu porodu, patrząc na zaokrąglone kształty kobiety można wywnioskować, że lada dzień na świecie pojawi się nowy członek rodziny. 

Justyna Śliwowska stanęła na ślubnym kobiercu rok temu, 19 maja 2018 roku. Wybrankiem jej serca jest Radosław Mróz, dziennikarz TVN 24.  Para szybko zdecydowała się na ślub – zaledwie rok po oficjalnych zaręczynach!

Pozostaje nam życzyć wszystkiego najlepszego całej rodzinie! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp: justyna śliwowska
instagram.com @miss_sliwowska

TVP: Justyna Śliwowska spodziewa się dziecka! Obwieściła to światu podczas Charytatywnych Zawodów Dziennikarzy.