Piękna dziennikarka TVP zaręczyła się! Pokazała diament i narzeczonego

dziennikarka

instagram.com/sylwiadekiert

TVP: Piękna dziennikarka stacji właśnie się zaręczyła, o czym poinformowała fanów na swoim Instagramie! Gwiazda telewizji publicznej pochwaliła się diamentem i pokazała swojego narzeczonego. Połączyła ich wspólna pasja!

Dziennikarka TVP ma wielkie powody do świętowania. Właśnie pochwaliła się, że jest tuż po romantycznych zaręczynach, które odbyły się na malowniczej wsypie! Na swoim Instagramie pochwaliła się pierścionkiem z diamentem, a także pokazała swojego przystojnego narzeczonego. O kogo chodzi i kim jest wybranek dziennikarki?

Gwiazda TVP się zaręczyła

Sylwia Dekiert jest znana widzom Telewizji Publicznej jako dziennikarka sportowa. Tym razem jest o niej głośno nie ze względu na poczynania zawodowe, a życie prywatne! Reporterka TVP właśnie się zaręczyła, o czym poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama. Wybrankiem gwiazdy jest Sławomir Nelup, który związany jest z tą samą stacją. Romantyczne zaręczyny odbyły się na greckiej wyspie Kos, a na zdjęciach, jakie zamieściła gwiazda możemy zobaczyć nie tylko jej narzeczonego, a także diament, jaki zdobi jaj palec. Dziennikarka sprawia wrażenie przeszczęśliwej, sama nie może uwierzyć, że jest już zaręczona!

– Minęły 24h, a ja wciąż nie mogę uwierzyć – napisała pod romantycznym zdjęciem.

Na profilu Dekiert znajdziemy także wiele innych zdjęć z romantycznego wyjazdu z narzeczonym. Musimy przyznać, że para wygląda uroczo!

Sylwia Dekiert z partnerem

Sylwia Dekiert pracuje w TVP już od 2002 roku. Widzowie stacji mogą kojarzyć ją ze sportem, ponieważ ta przez wiele lat była reporterką relacjonującą sportowe wydarzenia,  a także gospodynią sportowego studia. Dziennikarka prowadziła także wiele innych programów TVP m.in: Misja – kondycja; Magazyn biegacza i triathlonisty; Dzień dobry, Polsko!, Orły Nawałki, Orły Sportu i Wielki Test. 

Co ciekawe, partner reporterki – Sławomir Nelup również jest dziennikarzem w TVP, a para poznała się właśnie w pracy. Po zdjęciach, jakie obydwoje zamieszczają w swoich mediach społecznościowcyh widzimy, że nie widzą świata poza sobą, a każdą wolną chwile starają się spędzać razem aktywnie wypoczywając. Połączyła ich wspólna pasja do sportu, z którym związani są także zawodowo. Serdecznie gratulujemy zaręczyn! Jak tylko będzie wiadomo coś na temat ślubu, z pewnością o tym napiszemy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/sylwiadekiert

Dziennikarka TVP zaręczyła się na malowniczej wyspie Kos.

instagram.com/sylwiadekiert

Wybrankiem Sylwii Dekiert jest również dziennikarz sportowy – Sławomir Nelup.

instagram.com/slaowmir.nelup

Połączyła ich praca, a także wspólna pasja do sportu!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marta Manowska zdradziła, kto wystąpi w „The Voice Senior”! Fani „Sanatorium miłości” będą zachwyceni
  2. Aleksandra Domańska nago na plaży! Wspiera ideę ciałopozytywności
  3. Dieta Krystyny Pawłowicz to nie tylko sałatki! Zdradziła, co je na co dzień
  4. Ojciec Marzeny Rogalskiej zmarł w 2016 roku po ciężkiej chorobie. Dziennikarka była z nim bardzo związana
  5. Dorota Wellman – MĄŻ, WIEK, WZROST, WAGA, DZIECI

źródło: pomponik.pl

Robert Głowacki: Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.