TVP: gwiazda stacji udzieliła wywiadu, w którym szczerze wypowiedziała się na temat małżeństwa i macierzyństwa. Zdradziła, o jakiej rodzinie marzy i ile chce mieć dzieci! Opowiedziała też o relacji z mężem. Kim jest Jack Herndon?

TVP: Ida Nowakowska zdradziła, jak wyobraża sobie swoje domowe ognisko w przyszłości. W rozmowie z tygodnikiem Na żywo opowiedziała o macierzyńskich planach. Razem z mężem planują mieć dużą rodzinę. W dzisiejszych czasach to rzadkość. Kim jest mąż Idy Nowakowskiej?

TVP: Ida Nowakowska o macierzyństwie

W rozmowie z Na żywo gwiazda została zapytana o macierzyństwo. Odpowiedziała szczerze i zdradziła, w jakim domu chciałaby wychowywać swoje dzieci.

Chcemy mieć dzieci, marzy nam się co najmniej trójka potomstwa. I dom pełen śmiechu, zabawy. Uważam, że macierzyństwo to niesamowita sprawa — ta część życia, w której na pewno chciałabym się spełnić — wyznała.

Ida jest obecnie jedną z największych gwiazd TVP. Myślicie, że wkrótce zwolni tempo i poświęci się powiększeniu rodziny?

Kim jest Jack Herndon?

Jack Herndon, mąż Idy Nowakowskiej na co dzień mieszka w Stanach, dlatego widują się jedynie co jakiś czas. Jak sama przyznała, ma to plusy i minusy. Minusem oczywiście jest tęsknota, ale kiedyś już się spotykają, to starają się wykorzystać ten czas w stu procentach. Kim jest mąż Idy Nowakowskiej? Jack Herndon ukończył studia aktorskie! Oboje zatem są artystycznymi duszami. Mało kto wie, ale poznali się właśnie na studiach w Los Angeles! Ukończyli Wydział Filmu, Teatru i Telewizji.

Para pobrała się w czerwcu 2015 roku w polskiej parafii w Los Angeles. Jack oświadczył się podczas jego pierwszej wizyty w Polsce! W rozmowie z magazynem Flesz Ida zdradziła, że dostała pierścionek zrobiony ze złotego drucika, bo tylko na to było wtedy stać jej przyszłego męża. Wiedzieliście, że jakiś czas temu dla męża Ida przeprowadziła się do Chin? Teraz mieszka w Polsce i tutaj realizuje swoje plany. Myślicie, że już niedługo zostanie mamą?

ZOBACZ ZDJĘCIA IDY NOWAKOWSKIEJ:

tvp
instagram.com/idavictoria/

Ida Nowakowska szczerze wypowiedziała się na temat macierzyństwa.

TVP
instagram.com/idavictoria/

Gwiazda TVP marzy o gromadce dzieci!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ania „AniKa” Dąbrowska wygrała drugą edycję The Voice Kids. 13-latka cierpi na nieuleczalną chorobę. „Nie mam za dużo czasu”
  2. Dominika Gwit szaleje w rytm hitu Beyonce. „Taniec z Gwiazdami” powinien przyjąć ją do najnowszej edycji?
  3. Ewa Farna zagrała w filmie! Piosenkarka wystąpiła w czeskim filmie, gdzie zagrała…listonoszkę
  4. Anna Samusionek kiedyś była równie piękna, co teraz. Gwiazda opublikowała zdjęcia sprzed lat.
  5. Alicja Resich-Modlińska przeszła spektakularną metamorfozę! Operacje plastyczne czy upływ czasu?

Źródło: Na żywo