TVP przekazało tragiczną wiadomość o śmierci jednej z najbardziej znanych kobiet w polskiej polityce. Zginęła w wypadku w Egipcie. Ta informacja wstrząsnęła rodziną, współpracownikami oraz wszystkimi, którzy zaznali jej pomocy. Co dokładnie się wydarzyło?

Nikt nie spodziewał się tej tragicznej wiadomości. TVP poinformowało, że znana polska polityk poniosła śmierć w groźnym wypadku samochodowym. Do zdarzenia doszło w Egipcie. Co najbardziej tragiczne, zmarła miała wyruszyć w podróż, by uczcić swoje urodziny. Niestety, śmierć ponieśli również pozostali pasażerowie. Ujawniamy szczegóły dramatu i wspominamy zmarłą.

TVP przekazało tragiczną wiadomość. Co się stało?

Ta informacja wstrząsnęła całym krajem. Jedna z najbardziej wyrazistych kobiet w polskiej polityce poniosła śmierć w wyjątkowo tragicznych okolicznościach. Co wiemy o okolicznościach zdarzenia?

Jak podaje TVP, do tragedii doszło 7 maja 2019 roku w porze wieczornej. O całej sprawie poinformowała Ewa Suwara, przedstawicielka Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ilona Rafalska jechała samochodem z dwojgiem pasażerów, siostrą i przyjacielem. Niestety, w pewnym momencie doszło do wypadku, w którym wszyscy troje ponieśli śmierć. W chwili śmierci Rafalska miała czterdzieści sześć lat.

TVP podało, że sprawą przez cały czas zajmują się polscy konsulowie. Na razie nie potwierdzono jeszcze tożsamości ofiar. Rodziny zmarłych zostały już powiadomione o tragicznym wypadku i pozostają w stałym kontakcie z MSZ. Członkowie Rady Miejskiej w Łodzi upamiętnili dziś zmarłą koleżankę minutą ciszy.

Kim była Ilona Rafalska?

Ilona Rafalska była radną wojewódzką z ramienia Platformy Obywatelskiej i pełniła tę funkcję od dziesięciu lat. Pracowała również jako naczelniczka wydziału starostwa powiatowego w Zgierzu.

Jak podaje TVP, Rafalska była bardzo zaangażowana w działalność charytatywną. Szczególną troską otaczała osoby starsze, kobiety oraz dzieci. Miała m.in. ofiarować świąteczne dary dla oddziału MOPS w Zgierzu, a także ufundować nagrodę w Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych Ziemi Łódzkiej.

Na razie pozostaje nam czekać na dalsze informacje TVP. Składamy rodzinie zmarłej wyrazy współczucia i łączymy się w bólu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp
fot. facebook.com Ilona Rafalska

TVP podało informację o tragicznej śmierci Ilony Rafalskiej.

tvp
fot. facebook.com Ilona Rafalska

Była jedną z najbardziej znanych członkiń Platformy Obywatelskiej.

tvp
fot. facebook.com Ilona Rafalska

W samochodzie poza Rafalską jechali jej siostra i przyjaciel.

tvp
fot. facebook.com Ilona Rafalska

TVP potwierdziło, że wszyscy w samochodzie zginęli.

tvp
fot. facebook.com Ilona Rafalska

Czekamy na dalsze informacje i składamy kondolencje rodzinie Ilony Rafalskiej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak zostać modelką? 7 złotych porad, które pomogą ci spełnić marzenie
  2. Znana aktorka urodziła w wieku 55 lat. Gwiazda pokazała zdjęcie słodkiej córeczki
  3. Przełom w leczeniu córki Ewy Błaszczyk! Zapadła w śpiączkę 19 lat temu
  4. Wszyscy myśleli, że sparaliżowany pies nadaje się tylko do uśpienia. Wtedy zdarzył się cud
  5. Marcelina Zawadzka rozstała się z byłym chłopakiem w atmosferze rasistowskiego skandalu. To znany sportowiec

źródło: tvp.info

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.