TVP wyemituje szczególny odcinek programu Alarm!, w którym Kuba Błaszczykowski podzieli się swoimi najbardziej tragicznymi doświadczeniami. Piłkarz był jeszcze dzieckiem, kiedy w przerażających okolicznościach zginęła jego ukochana mama. Do dziś nie pogodził się ze stratą. Co się stało? Wstrząsające wyznanie gwiazdora wstrząśnie widzami.

Kuba Błaszczykowski zdobył sławę i uznanie nie tylko dzięki swoim osiągnięciom na boisku, lecz także ogromnemu zaangażowaniu w działalność społeczną i charytatywną. Piłkarz doskonale zdaje sobie sprawę, jak trudne potrafi być życie — w bardzo młodym wieku został półsierotą. Gdyby nie wsparcie ukochanych bliskich, nie wiadomo, czy kiedykolwiek osiągnąłby sportowy sukces. Gwiazdor podzielił się swoimi smutnymi doświadczeniami w programie TVP Alarm!. Kiedy będzie premiera? Kuba Błaszczykowski nie będzie jedynym gościem — poza sportowcem pojawią się jego bliscy. 

Kuba Błaszczykowski wystąpi w TVP?

Kuba Błaszczykowski był wychowywany przez babcię, Felicję Brzęczek. Dlaczego chłopcem nie mogli zająć się rodzice? Powód jest wyjątkowo tragiczny. Piłkarz i jego bliscy przybliżą telewidzom szczegóły rodzinnego dramatu w rozmowie z twórcami programu Alarm!. Kiedy premiera?

Premiera programu z Kubą Błaszczykowskim będzie miała miejsce jeszcze dziś wieczorem, czyli 19 lipca 2019 roku. Alarm! zostanie wyemitowany o godzinie 20:10 na kanale TVP1. Piłkarz wystąpi w towarzystwie swoich najbliższych — będą mu towarzyszyć wuj Jerzy Brzęczek, babcia Felicja Brzęczek oraz koledzy, których poznał, grając dla klubu Wisła Kraków. Piłkarz skupi się na młodzieńczych latach oraz drodze na szczyt. 

Co się stało z mamą Kuby Błaszczykowskiego?

Mama Kuby Błaszczykowskiego została zamordowana, kiedy chłopczyk miał zaledwie dziesięć lat. Jak podaje portal se.pl, sprawcą brutalnego czynu był jego ojciec Zygmunt. Do tragedii doszło w 1996 roku w Truskolasach pod Częstochową. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

— […] widzę, jak mama leży w rowie, i widzę, jak ojciec odchodzi. […] Wydaje mi się, że mama zmarła mi na rękach. Trzy ostatnie wdechy wzięła i już nic — cytuje Kubę Błaszczykowskiego portal natemat.pl. 

Natemat.pl ustalił, że ojciec Kuby Błaszczykowskiego spędził w więzieniu kilkanaście lat. Chłopiec, który był bezpośrednim świadkiem morderstwa, dopiero po roku zdał sobie sprawę z rozmiarów tragedii, do jakiej doszło w jego domu. Po tym, jak ojciec opuścił mury zakładu karnego, syn nie utrzymywał z nim kontaktu. Mężczyzna zmarł w 2012 roku. Ku zaskoczeniu wszystkich, Błaszczykowski wziął udział w pogrzebie. 

To właśnie babcia i wujek, którzy zostali zaproszeni do programu, najbardziej angażowali się w wychowanie osieroconego chłopca. Jerzy Brzęczek zauważył, że jego podopieczny posiada wielki talent sportowy i zachęcał chłopca, żeby próbował swoich sił w futbolu. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę! 

Wiedzieliście, że Kuba Błaszczykowski przeżył tak straszną tragedię? Piłkarz i jego bliscy opowiedzą o swoich przeżyciach w programie Alarm! na TVP1 dziś o 20:10!

ZOBACZ ZDJĘCIA KUBY BŁASZCZYKOWSKIEGO:

tvp
fot. instagram.com @kuba.blaszczykowski

Kuba Błaszczykowski opowie w programie TVP o swoich młodzieńczych latach. 

tvp
fot. instagram.com @kuba.blaszczykowski

Sportsmen stracił matkę, kiedy miał zaledwie dziesięć lat. 

tvp
fot. instagram.com @kuba.blaszczykowski

Kuba Błaszczykowski i jego bliscy wystąpili w programie Alarm! na TVP. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Kalczyńska komentuje odejście Mołek i Mellera z DDTVN. Jej słowa mówią wszystko
  2. Kotek trafił do szpitala ze spuchniętym noskiem. To, co miał w środku, budzi przerażenie
  3. Halle Berry była ofiarą przemocy domowej. Aktorka opowiedziała o swoim dramacie sprzed lat
  4. Jaka sukienka wyszczupla ramiona? 5 najlepszych fasonów
  5. Co się stało Dorocie Szelągowskiej? Gwiazda pokazała zdjęcie z podbitym okiem

źródła: natemat.pl, se.pl, party.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.