TVP: Maciej Kurzajewski przeżywa obecnie trudne chwile. Dziennikarz Telewizji Polskiej jest w żałobie – jego ojciec, Czesław Kazimierz Kurzajewski, zmarł po długiej chorobie. Mężczyzna podzielił się tą smutną informacją za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nastał trudny czas w życiu Macieja Kurzajewskiego. 12 maja zmarł jego ojciec, Czesław Kazimierz Kurzajewski. Dziennikarz podzielił się tą smutną informacją za pośrednictwem mediów społecznościowych. Oddał hołd ojcu, zamieszczając jego zdjęcie na Facebooku. Podał również informacje dotyczące uroczystości pogrzebowych. 

TVP: Maciej Kurzajewski w żałobie

Maciej Kurzajewski zamieścił na swoim Facebooku wpis i pożegnał swojego zmarłego ojca, Czesława Kurzajewskiego. Gwiazdor TVP podzielił się szczegółowymi informacjami dotyczącymi ceremonii pogrzebowej:

 Dziś rano, po długiej, ciężkiej i wyczerpującej siły witalne chorobie, w wieku 75 lat odszedł mój Tata Czesław Kazimierz Kurzajewski. Msza żałobna odbędzie się w Parafii Świętego Hieronima Stara Miłosna w poniedziałek 13.05.2019 o godzinie 15:00. Dziękuję za wsparcie w chorobie i proszę o modlitwę. Spoczywaj w pokoju Tato – napisał Maciej Kurzajewski na swoim Facebooku. 

Trudne chwile w życiu dziennikarza

Kurzajewski w tym trudnym momencie życia może liczyć na wsparcie żony, Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej. Dziennikarka również opublikowała wzruszający wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych, w którym wspomina swojego teścia:

– Zawsze mnie wspierał i wierzył we mnie. Kibicował przy doktoracie, pytał, kiedy byłam smutna, śmiał się z moich wygłupów i kochał szalenie Franka i Julka. TO BYŁ WSPANIAŁY, MĄDRY MĘŻCZYZNA. Trudno pogodzić się z tym, że los tak szybko zabiera radość i szczęście, ludzi i relacje – możemy przeczytać  wpis Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej na Facebooku.

Śmierć bliskiej osoby to wielki cios i żadne słowa nie są w stanie opisać bólu, który przeżywają najbliżsi. Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy współczucia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp: maciej kurzajewski
instagram.com @maciejkurzajewski

TVP: Maciej Kurzajewski jest popularnym dziennikarzem, który od lat gości na szklanym ekranie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPogrzeb Tadeusza Plucińskiego był niezwykły. Pojawiły się wielkie gwiazdy
Następny artykułJak myślą bogaci? 5 książek, które musisz przeczytać, jeżeli chcesz być bogaczem