TVP niedawno zdecydowało się na nieoczekiwane zwolnienie Michał Olszańskiego. Ta decyzja wywołała ogromne oburzenie i zdumnienie wśród widzów. Wśród osób, które zabrały głos na temat wydarzenia, znalazła się jego koleżanka z programu Monika Zamachowska. Napisała na Instagramie wymowne słowa, które powinny dać internautom do myślenia: „jeśli czegoś się przez ten czas nauczyłam, to tego, żeby…”. 

Michał Olszański już od dawna współpracował z TVP, a widzowie byli bardzo zadowoleni ze sposobu, w jaki prowadził program Pytanie na śniadanie. Nic więc dziwnego, że decyzja władz Telewizji Polskiej o rozwiązaniu umowy z dziennikarzem wywołała niemałą sensację w całym kraju. Jak wyjaśnili przedstawiciele stacji w wypowiedzi dla plejada.pl, powodem miał być obrany kierunek rozwoju tytułu, jednak wielu widzów nie dało wiary tym tłumaczeniom. Zagubieni internauci zdecydowali się zwrócić o pomoc do Moniki Zamachowskiej, koleżanki Olszańskiego z programu. Gwiazda zdecydowała się odpowiedzieć, jednak jej reakcja okazała się zadziwiająca. Będzie miała kłopoty?

Michał Olszański: Monika Zamachowska stanęła w obronie kolegi?

Monika Zamachowska od pewnego czasu przebywa na urlopie w Sopocie i to tam prawdopodobnie zastała ją wiadomość o zwolnieniu Michała Olszańskiego. Zszokowani widzowie TVP postanowili zwrócić się do dziennikarki z pytaniami o zaistniałą sytuację. Na pewno nie spodziewali się, co usłyszą!

Mimo że Monika Zamachowska nie odniosła się w bezpośredni sposób do kwestii zwolnienia kolegi, zaapelowała do internautów, żeby odpuścili jej na kilka dni, które dzielą gwiazdę od powrotu do TVP. Przy okazji przyznała, że pracuje w Telewizji Polskiej od dwudziestu pięciu lat i dzięki tak bogatemu doświadczeniu zdaje sobie sprawę, że w instytucji lepiej trzymać język za zębami

— W przyszłym roku mija 25 lat mojej pracy w TVP i jeśli czegoś się przez ten czas nauczyłam, to tego, żeby milczeć. Tyle o tym — czytamy na Instagramie dziennikarki. 

Większość komentatorów starała się dodać Monice Zamachowskiej otuchy. Pojawiło się wiele życzeń przyjemnego odpoczynku, pozdrowień oraz komplementów odnośnie do jej wyglądu. 

Monika Zamachowska będzie miała kłopoty w TVP?

Czy wypowiedź Moniki Zamachowskiej może ściągnąć na nią problemy ze strony TVP? Prawdopodobnie komentarz dziennikarki o zachowaniu milczenia odnosił się do wywiadu, jakiego Michał Olszański udzielił portalowi natemat.pl.

Jak czytamy na portalu onet.pl, to właśnie jedna z odpowiedzi byłego gwiazdora TVP miała przyczynić się do zwolnienia dziennikarza. Michał Olszański powiedział w rozmowie z natemat.pl, że uważa pomysł na zaproszenie do Pytania na śniadanie Jarosława Kaczyńskiego za nie do końca trafiony. Krytyka miała rzekomo spotkać się z negatywnym odbiorem władz TVP. 

Myślicie, że Monika Zamachowska ma racje? A może rzeczywiście Michał Olszański został zwolniony z powodu zmian w formule programu?

ZOBACZ ZDJĘCIA MONIKI ZAMACHOWSKIEJ:

tvp
fot. instagram.com @monikazamachowska

Monika Zamachowska wypowiedziała się na temat zwolnienia Michała Olszańskiego. 

tvp
fot. instagram.com @monikazamachowska

Czy dziennikarka narazi się swoją wypowiedzią władzom TVP?

tvp
fot. instagram.com @monikazamachowska

Monika Zamachowska pracuje w TVP już od dwudziestu pięciu lat. Czy dziennikarka rozważa zmianę miejsca zatrudnienia? 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Joanna Koroniewska odchodzi z „M jak Miłość”. Która aktorka zastąpi gwiazdę?
  2. Jak rozciągnąć buty? Najlepsze sposoby na niewygodne buty
  3. Dorota Szelągowska pokazała wnętrze biura, uwagę przykuwa oryginalna ściana. „Moja babcia miała taką w piwnicy”
  4. Marta Kaczyńska została okradziona 10 miesięcy temu. Policja dopiero teraz złapała sprawcę
  5. Makijaż dla wrażliwych oczu. Jak się malować, kiedy masz alergię lub wrażliwą skórę?

źródła: natemat.pl, onet.pl

Poprzedni artykułŻona Macieja Kurzajewskiego opublikowała niepokojący wpis. Internauci obawiają się, że ich małżeństwo przechodzi kryzys
Następny artykułNie żyje Rutger Hauer. Wybitny aktor miał 75 lat
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.