TVP właśnie podało tragiczną informację – nie żyje niemal najpiękniejsza kobieta na świecie. Dziś rano odnaleziono jej ciało w pokoju hotelowym. Jak dotąd nieznane są dokładne okoliczności jej śmierci, policja nie wyklucza jednak morderstwa.

Jak podaje TVP, dziś, 4 maja 2019 roku odnaleziono ciało jednej z najpiękniejszych kobiet świata. Była miss została znaleziona martwa w swoim pokoju hotelowym w Mexico City. Okoliczności jej śmierci są w tej chwili badane i budzą sporo wątpliwości lokalnej policji.

TVP: nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet

Była Miss Urugwaju jakiś czas temu przyjechała do Meksyku w poszukiwaniu pracy. Jednak jak podaje TVP, modelka kilka dni po przyjeździe do Mexico City została znaleziona martwa w swoim pokoju hotelowym. Zgon prawdopodobnie nastąpił w czwartek 2 maja. Co się stało? 

Fatimih Davila Sosa została Miss Urugwaju w 2006 roku. Przepiękna modelka szybko zrobiła karierę, niestety, gdy na jaw wyszły szokujące fakty o jej życiu, znalazła się w ciężkiej sytuacji. W 2012 roku została wydana książka Dreams Broken, w której opisywano historie krążące wokół prostytucji. Znalazły się tam także szczegóły z życia Miss Urugwaju. Choć miała przed sobą wielką karierę, wkrótce musiała porzucić marzenia o sławie i prestiżowej pracy. Czy może mieć to coś wspólnego z jej nagłą śmiercią?

TVP: Nie żyje Miss Urugwaju

Fatimih została odnaleziona martwa w pokoju hotelowym w Meksyku. 31-latka przyjechała tam w kwietniu w poszukiwaniu pracy. Jak wynika z ustaleń zagranicznej prasy, miss była od lat uwięziona w międzynarodowym kręgu prostytucji. Jak informuje TVP, tamtejsza policja wszczęła już śledztwo w sprawie jej śmierci.

Ciało Miss Urugwaju zostało odnalezione w hotelowej łazience, wiszące na drzwiach. Policja nie wyklucza żadnej opcji, podejrzewają przede wszystkim samobójstwo lub morderstwo. Z uwagi na specyfikę pracy modelki ani jedno ani drugie nie jest wykluczone. Jak na razie nie podano jeszcze dalszych informacji, a śledztwo ma dopiero ujawnić szczegóły zgonu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp
instagram.com/fatimihdavila

TVP podało właśnie tragiczną informację. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle zarabia Michał Wiśniewski? Gwiazdor był milionerem, teraz nie ma grosza przy duszy
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan wyznaje miłość mężowi na instagramie! Opublikowała wspólne zdjęcia
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.