TVP pokaże dziś film o Księżnej Dianie. Ta kultowa postać skrywała wiele sekretów, z których wiele wciąż nie zostało odkrytych! W filmie zostanie poruszona między innymi historia tragicznego romansu z pewnym lekarzem — oparta na faktach.

Księżna Diana to postać kultowa, ale także tragiczna. Ukochana przez miliony, publicznie upokorzona i tragicznie zmarła Lady Di na zawsze zapisała się w sercach podwładnych, ale i wielbicieli na całym świecie. Film emitowany dziś w TVP odsłoni kulisy pewnych wydarzeń z życia księżnej, które nie były wcześniej poruszane.

Diana na TVP

Film, który mamy okazję dziś obejrzeć jest wyjątkowym spojrzeniem na historię Księżnej Walii. Ukochana przez podwładnych Diana grana jest przez bezbłędną Naomi Watts, znaną z takich hitów jak The Ring, Mullholland Drive czy King Kong. Aktorka niesamowicie wiernie odtwarza postać Lady Di, którą w filmie obserwujemy podczas dwóch ostatnich lat jej życia.

Fabuła skupia się na mniej znanym wątku z życia księżnej. Zaczyna się od głośnego rozwodu z księciem Karolem. Ten wpędził Dianę w depresję, z którą nie potrafiła sobie poradzić. Wtedy poznaje pochodzącego z Pakistanu kardiochirurga, który skradł jej serce. Doktor Hasnat Khan szybko zdobył zaufanie Diany i wkrótce stali się sobie bardzo bliscy. To dzięki lekarzowi księżna odkrywa swoje prawdziwe powołanie — niesienie pomocy innym.

Film o księżnej Dianie

W filmie obserwujemy podróże księżnej po świecie w celach charytatywnych. Wraz z Hillary Clinton wspiera organizacje zbierające na badania diagnozujące raka piersi, wspiera pacjentów chorujących na AIDS i udziela się w Czerwonym Krzyżu. Interesuje się także problemem stosowania min przez wojska na całym świecie i aktywnie udzielała się w rozmaitych organizacjach chcących znieść pozwolenie na ich użycie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Film emitowany przez TVP pokazuje nie tylko działalność charytatywną Lady Di, ale także jej burzliwy romans z kardiochirurgiem. Niestety, produkcja — podobnie, jak życie księżnej — nie kończy się happy endem. 

By dowiedzieć się więcej, włącz TVP 1 o 21:15 – filmowa kreacja Naomi Watts z pewnością nie rozczaruje nawet wymagających widzów!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp
kadr z filmu Diana

Film opowiada mniej znaną historię z życia Diany.

tvp
kadr z filmu Diana

Naomi Watts bardzo wiernie odegrała rolę Lady Di.

tvp
kadr z filmu Diana

Kinowy hit już o 21:15 na TVP!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wesele syna polskiego miliardera. Na przyjęciu bawiła się sama śmietanka, m.in. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
  2. Gwiazda TVN kilka miesięcy temu rozstała się z mężem w atmosferze skandalu. ”Była dla mnie całym światem, a ja dla niej bankomatem”
  3. Dorota Szelągowska już po przeprowadzce. Gwiazda pochwaliła się swoim nowym lokum
  4. Rodzinne sekrety Agaty Dudy wychodzą na jaw. „Przez lata przerażała mnie ta wizja”
  5. Masz stary dowód? Dostaniesz fortunę

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.