Telewizja Polska przygotowała dla swoich widzów coś specjalnego. Już dziś na antenie TVP zostanie wyemitowany hit, który pokochały miliony na całym świecie. Mowa o „Cudownym chłopaku”. Początek emisji o 21:35.

TVP wyemituje „Cudownego chłopaka”

Nominowany do wielu nagród i ostatecznie laureat Saturna w kategorii najlepszy film niezależny, „Cudowny chłopak” dziś o 21:35 zagości na ekranach telewizorów wielu Polaków.

Ekranizacja powieści Raquel J. Palacio miała swoją światową premierę 15 listopada 2017 roku i do dziś uznawana jest za jeden z najpiękniejszych filmów.

Opowiada o życiu i przygodach 10-letniego Auggiego, który urodził się ze zdeformowaną twarzą i do ukończenia pierwszego krzyżyka uczył się w domu pod okiem swojej mamy.

Po rozpoczęciu nauki w 5 klasie dzieci uznają go za dziwaka. Dla wielu staje się obiektem żartów i drwin.

Nikt nie chciał poznać go takim, jakim jest naprawdę, jednak wszystko zaczęło się zmieniać, kiedy w szkole pojawiła się nowa uczennica o imieniu Summer. Dzięki swojej przyjaźni dziewczyna dodała mu pewności siebie i od tamtej pory chłopiec chciał udowodnić, że piękno to nie tylko wygląd zewnętrzny.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Kobiety pokochały bieliznę menstruacyjną. Jak działa?
2. Majtki menstruacyjne – hit, czy kit? Przekonaj się sama.
3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci

Źródło: telemagazyn.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl