TVP: Szansa na Sukces wraca do telewizji! Uwielbiany program ponownie zagości na ekranach. Jakie niespodzianki przygotowali dla nas twórcy? Gwiazdą pierwszego odcinka została kultowa piosenkarka!

Trudno znaleźć kogoś, kto nigdy nie słyszał o tym programie. TVP: Szansa na sukces na nowo zagości w naszych odbiornikach. O której godzinie obejrzymy pierwszy odcinek? Jaka gwiazda została zaproszona do otwarcia najnowszego sezonu? I wreszcie – kogo zobaczymy w roli gospodarza? Odpowiadamy na wszystkie pytania. Na pewno będziecie zdziwieni!

TVP: Szansa na Sukces 2019. Kto wystąpi w pierwszym odcinku?

Ostatni odcinek kultowego talent show został wyemitowany siedem lat temu. Jednak kierownictwo TVP podjęło nieoczekiwaną decyzję, żeby przywrócić program. Wiadomość spotkała się z wielkim entuzjazmem telewidzów. 

Gwiazdą pierwszego odcinka programu TVP Szansa na Sukces została Ania Wyszkoni. Co ciekawe, artystka sama rozpoczęła swoją karierę od występu w Szansie… . Piosenkarka była zachwycona zaproszeniem. Podzieliła się z dziennikarzami se.pl refleksją, że w tego typu produkcjach nie da się nadrobić niedoskonałości albo braków sztuczkami telewizyjnymi. 

Kto prowadzi program Szansa na Sukces?

Program Szansa na sukces zostanie poprowadzony przez Artura Orzecha. To znany polski dziennikarz muzyczny i wielokrotny prowadzący Festiwalu w Opolu, a także rozdania Fryderyków.  

Poprzednim gospodarzem programu TVP Szansa na Sukces był Wojciech Mann i to właśnie jego rezygnacja miała stać się powodem, dla którego przestano wyświetlać talent show. Na szczęście wygląda na to, że znaleziono godnego następcę. 

Kiedy będzie Szansa na Sukces?

TVP: Szansa na sukces wróci do telewizji już w niedzielę siódmego kwietnia o godzinie 15:15. Będziemy mogli go zobaczyć na kanale TVP2. 

Talent show TVP był pierwszym krokiem do kariery dla wielu znanych wykonawców. W programie przewinęli się tacy artyści jak m.in. Kasia Cerekwicka, Margaret, Ewa Farna czy Natalia Szroeder. Zasady obowiązujące w Szansa na sukces nie zostały zmienione. W jutrzejszym odcinku zobaczymy zmagania kilkorga uczestników, którzy będą musieli zaśpiewać hit Ani Wyszkoni.

TVP: Szansa na sukces wróciła! Jak myślicie, czy po raz kolejny stanie się furtką do kariery dla młodych talentów?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp szansa na sukces
fot. materiały prasowe TVP

TVP: Szansa na sukces pojawi się już jutro na kanale TVP2. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAgata Buczkowska odchodzi z Ich Troje? Na jej profilu pojawił się tajemniczy wpis
Następny artykułStanisława Celińska szczerze o nadwadze. „Tyłam, żeby mnie było więcej”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.